2012 NEOPLAN STARLİNER ÖZELLİKLERİ RESİMLERİ

[reklam2]

[reklam]

Aydınlık, hafiflik ve zarafet

Starliner eşsiz tasarımı ile öne çıkmaktadır. Yüzeylerin ve kenarların etkileyici biçimde bir araya getirilmesi ile zarafet ve hafiflik sağlanmıştır. Bu lüks premium modelin araç iç mekanı sayesinde yolcularınız bir galaya gidercesine taşınır.Mekan ve ışık tasarımının ustaca birleştirilmesi kabinde saydamlığın oluşmasını sağlar. Konforlu bir özellik: Pencere kenarında oturan yolcularınız bile ayağa kalkabilir ve manzaranın keyfini çıkartabilir.

Sürücü Kabini

Ergonomik yapısal tasarıma sahip sürücü bölümü, tamamen otobüs sürücüsünün ihtiyaçlarına uygun biçimde eksiksiz olarak donatılmıştır. Göstergelerin eğimli tasarımı sayesinde kaptanın sürüşe hakim olması sağlanır. Güvenlik ile birlikte, istediği her fonksiyon elinin altında bulunur.

Aktif emniyet iş başında: ESP elektronik stabilite programı, frenleme ve kaçma manevraları sırasında sürücünüzü destekler. ESP, tüm tekerleklerde frenleme hareketini ve motor gücünü amaca uygun ve ayrı biçimde düzenler.

Seyahat otobüsleri arasında centilmenliğiyle öne çıkan Starliner, öndeki araca olan mesafesini otomatik olarak hesaplar. Bir radar sezicisi aracılığıyla Adaptive Cruise Control tempomatı (otomatik hız kontrolü sistemi), Starliner’ınızın önündeki trafik durumunu algılar

Türkiyemizde Bulunan Neoplan Starliner Bir kaç otobüs resmi paylaşalım

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir