BURSA OTOBÜS GÜZERGAHLARI BURSA BELEDİYESİ SAATLERİ

[reklam2]

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR DOĞRULTUSUNDA NİLÜFER VE YILDIRIM İLÇELERİNİN ULAŞIM ZİNCİRİNE YENİ HALKALAR EKLENEREK, 3/G-K VE D/5 HAT NUMARALI OTOBÜSLER SEFERLERİNE BAŞLADI.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘ulaştıran ulaşım’ hedefi doğrultusunda yapılan çalışmalar kapsamında, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinde 3/G-K ve D/5 hat numaralı otobüsler seferlerine başladı.

Bursa’nın merkez ilçelerinden Nilüfer’deki Görükle Göçmen Konutları ile BursaRay Özlüce İstasyonu arasındaki ulaşım ağını güçlendirecek olan 3/G-K hattı ile Yıldırım’da Hacivat Mahallesi’nin BursaRay’a ve Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’ne ulaşımını sıklaştırması hedeflenen D/5 hatlı otobüsleri yolcu taşımaya başladı.

3/G-K hattı, Görükle’de Kocatepe Caddesi, Atatürk Bulvarı, Anafartalar Caddesi, Kızılırmak Caddesi ve Uludağ Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları ve BursaRay Özlüce İstasyonu arasında, D/5 hattı ise Hacivat Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi, Prof. Tezok Caddesi, Mimar Sinan Bulvarı, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi ve Siteler arasında çalışarak vatandaşların istedikleri yere daha rahat ulaşmalarını sağlayacak.

Vatandaşlar, http://ulasim.bursa.bel.tr adresinden seferlerle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilecekler.

[reklam]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir