Yazılar

Konya Van Otobüs

 

Van, Türkiye ‘de Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van ili’nin yönetim merkezi olan şehir. Anadolu’nun en büyük kapalı havzası olan Van Gölü kıyısında toprakları verimli, akarsuları bol, iklim koşulları oldukça elverişli bir yerleşim merkezidir.

Konya   Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır.Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.Şehir Anadolu Selçukluları’nın ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir.Anadolu Kaplanları’ndandır.Şehrin futbol takımı Konyaspordur.Konya’nın simgeleri arasında Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadrâ), çift başlı kartal, etliekmek sayılabilir.

konya

Bu  iki   önemli  yere sahip olan  şehirlerimiz  arasında   karayolu  ile  seyahat edebilirsiniz.İki   güzargah arasında  sefer  yapan otobüs   firması  Van  merkezli seferler yapan  Best  Van Turizm   tarafından yapılmaktadır.Best Van   ile  Konya Van  ve  Van Konya  karşılıklı olarak   otobüs seferlerini  yapmaktadır.

Van  ile  Konya arasında ki seyahat  süresi   toplam olarak  19 saat olarak  sürmektedir.Yaklaşık olarak  ise  1250  kilometredir.Bu  uzun  seyahatte  yolculuarının  keyifli vakit geçirmesi  için otobüs  firmasının  araç  içi  bir takım  hizmetleri  mevcuttur bunlar: Kişiye  özel  yayın  yapan  koltuk arkası  televizyon   ,rahat ve  geniş  koltuklar  , bazı  araçlarda  olmak  koşulu ile  kablosuz  internet  keyfi  ve  yolculuk süresinde   araç  personeli  tarafında yapılan  sıcak  ve  soğuk içecek  yanında  yiyecek ikramından  da  faydalanabilirsiniz.

0432 215 56 56  ile  Best Van Turizme  ulaşabilir ve  otobüs firması ile  alakalı tüm   bilgileri  edinebilirsiniz.

Best Van Turizm   yapmış olduğu  tüm seferlerinin  otobüs biletlerini sitemiz üzerinden online olarak  satın alabilirsiniz.Taksit  imkanı ve peşin ödeme  seçenekleri ile  rahat ve kolayca  biletinize  güvenle sahip olabilirsiniz. sanalotobus.com  sizlere  iyi  yolculuklar  dileriz.