KAMİL KOÇ KARABÜK SEFERLERİ YAKINDA

[reklam]

TÜRKİYE’NİN EN KARİYERLİ VE KURUMSALLAŞMIŞ SEYAHAT FİRMALARINDAN BİRİ OLAN KAMİL KOÇ’U ALİ İHSAN BİÇER KARABÜK’E GETİRİYOR

Uzun yıllar Metro Turizm’in Karabük’te işletmeciliğini yapan Ali İhsan Biçer, bu hizmetini yine Karabük’te tanınmış bir işadamı olan Orhan Esen’e devir etti.

Metro Turizm’in işletmeciliğini bırakan Ali İhsan Biçer’in Kamil Koç ile görüşmelere başladığını, görüşmelerin olumlu geçtiğini ve en kısa zamanda Karabük’te hizmete bilet satış yazıhaneleri kurularak, otobüs seferlerine başlanılacağı belirtildi.
[reklam2]
Karabük’ten Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon ve zamanla diğer belli başlı şehirlere otobüs seferlerinin yapılacağı da ifade edildi.

Kamil Koç Otobüs firması 2005 yılında faaliyete soktuğu “Rahat Hat” uygulamasından bir hayli takdir toplamıştı ve bu uygulamanın yaygın bir şekilde Karabük’ten yapılan seferlerde de gerçekleştirileceği ifade edildi.

Kamil Koç otobüs şirketi “Rahat Hat” adıyla hizmete soktuğu uygulamada otobüsün içinde sağ tarafta koltuklar çift kişilik oluşurken, sol tarafında ise tek kişilik koltuklar yer alıyor. Seyahatini tek kişilik koltuklarda yapmak isteyenlerin en fazla rağbet gösterdiği bir uygulama olarak biliniyor.

[reklam]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir