Antalya Çavdır Otobüs Bileti

Antalya  Çavdır  otobüs bileti seferleri  bilet  fiyatları  sefer saatleri  ve daha fazlası  sanalotobus.com da .

Antalya  ile Çavdar arasında  seyahat etmek  isterseniz  sizi  Türkiye’nin en çok sefer düzenleyen otobüs firması  bekliyor.
Söz  konusu  otobüs  firması  Metro Turizm.

Sefer Hakkında Detaylı Bilgiler:

Metro  Turizm otobüs işletmesinin düzenlediği otobüs seferinin başlangış saati 00,00.İlk kalkış noktası Antalya şehirler arası otobüs  terminali
yolculuk süresi  ise  1 saat  30 dakika olarak  belirlenmiş olup  bu güzergahtaki sefer Çavdır Otobüs terminalinde son  bulmaktadır.Otobüs Koltuk düzeni  2+2  olup otobüs bileti  ücreti 20,00 tl

Otobüs biletinizi  yorulmadan kolayca alın  karlı çıkın

Alanya Aksaray Otobüs Bileti

Alanya  ile Aksaray  arasında  seyahat  etmeniz  gerikiyor  fakat  hangi  otobüs firmalarının  sefer  düzenlediğini  bilmiyorsanız
doğru adrestesinizi  en  güncel   otobüs bileti  sitesi www.sanalotobus.com da  size  en uygun bilet    her zaman  vardır.Sadece  iki  adımda
sistem  üzerinde  yer alan  otobüs  firmalarının  otobüs biletlerini  satın  alabilirsiniz.Ayrıca  sistem üzerinde  yer  almayan  şirketlerin  iletişim
numaraları  ve  kısa  tanıtım  yazıları ile  yine  siz  değerli  ziyaretçilerimize  yol  göstermekteyiz.

Alanya  ile  Aksaray arasında  karşılıklı  otobüs  seferleri  düzenleyen  firmalar  Kayseri  Süha  Turizm  Aksaray Birlik  Turizm  Yeni  Aksaray  ve  Şanal  Kırşehir
Seyahat .Bu  otobüs  işletmelerinin  düzenlediği  seferler  ile  söz konusu  güzergahalar arasında  yolculuğunuzu  gerçekleştirebilirsiniz.
Hergün  4 sefer  farklı  saatlerde  yapılmaktadır seyahat süresi  yaklaşık olarak  9 -10  saat  olduğundan  dolayı gece  seferleri  düzenlenmiş buna  göre  en  erken  otobüs seferi
21:30  iken  en  geç sefer  Süha  Turizm  ile gece  yarısından sonra  01:15  yapılmaktadır.Size  en  uygun saatin biletini  vakit  kaybetmeden  diğer  firmaların fiyatları ile  ve  diğer  özellikleri  ile  kıyaslama yaparak  satın alabilirsiniz.

Alanya  Aksaray  Otobüs Bileti Fiyatları
Antalya  ilimize  bağlı  olan  Alanya  ile  Aksaray  ilimize  50  ile  70 tl  arasına  bir fiyata  gidebilirsiniz.Bu  tercih  ettiğiniz  otobüsteki  özelliklerin artmasıyla  artacaktır.Fakat  tüm araçlarda  standart olarak
Tv  koltuk hizmeti  ve  yiyecek  içecek  ikramı yapılmaktadır.2+1  düzeni  olan  otobüsler  fiyatı  artıran bir  diğer  faktör  olarak  karşımıza  çıkmaktadır.

Alanyaya  gidiyorsanız  yapmadan  dönmeyin  dediğimiz  şeyler   var
Alanya Kalesini, Kızılkuleyi gezmeden

Damlataş Mağarasını görmeden,

Müzeleri gezmeden,

Yöre balıklarını tatmadan,

İpek eşarp almadan,

Bitlis Antalya Otobüs Seferleri

Bitlis  ve  Antalya  arasındaki  otobüs  seferelerini  sitemiz üzerinden  sorgulayabilir ayrıca en  uygun otobüs  firmasının  biletini  satın alabilirsiniz.  www.sanalotobus.com  otobüs bileti  satış  gişesidir.
Antalya  ülkemizin  güneyinde  yer alan  çok  önemli  turizm  merkezlerinden birisidir.Gerek  doğal güzellikleri gerek  sahilleri   ve  tarihi  kalıntıları  ile turizm  cenneti  olarak  adlandırıbiliriz.

Bitliste  yaşıyorsanız  ve  tatilinizi  Antalya  da  değerlendirmek isterseniz  doğrudan  uçak seferleri  bulunmamaktadır.İstanbul veya Ankara  aktarmalı yapacağınız  seferler ile ulaşmanız  mümkün fakat  bu size  hem maddi ve  hemde  zaman  kaybı olacaktır.Bu güzergah üzerinde  yolcu taşımacılğı yapan otobüs  şirketlerini  kullanabilirsiniz.
Best Van Turizm    ve Vangölü  Turizm otobüs işletmelerinin  düzenlediği  seferlerle   iki ilimiz arasında  kullanabilirsiniz. Otobüs bileti  fiyatlarının  100  ile  120  tl  arasında  değiştiğiniz  belirtmekte  fayda görüyoruz.Seyahat  süresinde çeşitli  konaklama tesislerinde  mola verilmekte  bu esnada  araç içi  personel  genel araç içi  temizliği  yapmakta ve  şoför  değişimi yapılmaktadır.
Toplam  17  ile  19  saat arasında  süren  yolculuk  boyunca  kesinlike canınız  sıkılmayacak koltuk arkası  televizyon ile canlı tv kanalları  müzük yayınları  izleyip dinleyebilirsiniz.Aynı zamanda cep telefonunuzu  sessiz  konumda kullanabilirisiniz.

İnternet üzerinden otobüs bileti almak size hem zaman  hem   nakit kazanç olarak  geri dönecektir.Uzayıp giden otogar  kuyruklarında  beklemeye  son  sadece  iki  adımda otobüs bileti sahibi olabilirisiniz.Bitlis Antalya  seferlerinizi karşılıklı olarak yapıldığını   unutmayın  günde 3  seferin  düzenlendiğiniz hatırlatarak  dönüş biletinizi   sonraya bırakmayın.İyi  yolculuklar dileriz.

Burdur Antalya Otobüs Firmaları

Burdur ile  Antalya  arasında  ki  otobüs biletlerinizi  sitemiz üzerinden online olarak  satın alabilir  veya  daha sonra  almak  üzere
adınıza  rezervasyon yapabilirsiniz  fakat  opsiyon tarihinden önce almanız gerekmektedir.
Antalya  ülkemizin  turizm cennetlerinden birisidiz.Gerek  sahilleri  gerek doğal  güzellikleri  ile  ayrı  bir yeri olan  şehrimizi  kesinlikle
gezip  görmelisiniz.Bu yazımızda  Burdur’da  yaşayan ziyaretçilerimiz  Antalya’ya  nasıl  gidilir  sorusuna  cevap  bulabilecektir.
Öncelikle  iki şehrimiz arasında  ki  mesafe  çok  uzun  olmadığı  için  yolculuk  kısa  sürecektir.Yaklaşık olarak   2  saat  gibi  bir  sürede  sefer tamamlanmaktadır.

İki otobüs  firması bu seferi  yapmaktadır.Iğdırlı Turizm ve Metro Turizm Iğdırlı Turizm  bu  hat üzerinde  görünmesinin  nedeni  Burdurdan  geçerek  Antalyaya  ulaşmasıdır.
Metro Turizm  otobüs işletmesi  ise  doğrudan yaptığı  seferler ile  hizmet vermektedir.Gün  içinde  10  sefer yapılmaktadır.
Bilet  fiyatları  15  tl olarak  belirlenmiştir.Ayrıca  Suit  otobüsleri  ile  2+1  koltuk düzenine  sahip  olan   otobüsler ile  seyahat etmeniz  de
mümkündür.
metro  turizm

Antalyada gezebileceğiniz bazı  yerler:

Müzeler: Pek çoğu şehir merkezinde bulunan Antalya müzeleri de gezebileceğiniz yerler arasında. Özellikle Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Antalya Atatürk Evi Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, Alanya Müzesi’ni gezebilirsiniz.

Plajlar: Dünyaca ünlü Antalya Plajlarını keşfetmek tatilinizin en keyifli kısmını oluşturacak. Konyaaltı Plajı, Lara Plajı, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Kaputaş Plajı, Damlataş Plajı Antalya’da mutlaka görmeniz gereken plajlar arasında.

Kanyonlar: Sayısız doğal güzelliğe sahip olan Antalya’da doğa harikası pek çok kanyon bulunuyor. Hem doğa yürüyüşleri hem de doğa sporlar yapabileceğiniz bu kanyonlar arasında en çok ziyaret edilenler Köprülü Kanyon, Sapadere Kanyonu, Gökbük Kanyonu, Kıbrıs Kanyonu, Göynük Kanyonu ve Güver Uçurumu.

Mağaralar: Eğer siz de macera ruhuna sahip gezginlerdenseniz Antalya mağaralarını mutlaka gezmelisiniz. Dünyanın farklı yerlerinden her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği bu mağaralar arasında özellikle Dim Mağarası, Kocain Mağarası, Suluin Mağarası, Karain Mağarası, Beldibi Mağarası ve Sırtlanini Mağarası’nı gezmelisiniz.

Şelaleler: Antalya şelaleleri ile de ünlü bir coğrafyaya sahip. Manavgat Şelalesi, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Uçarsu Şelalesi, Alara Şelalesi, Uçansu Şelalesi muhteşem güzellikler sunuyor.

Yaylalar: Antalya’nın yakıcı sıcağından biraz uzaklaşmak ve doğa ile iç içe vakit geçirmek isterseniz Bezirgan Yaylası’nı, Gömbe Yaylası’nı ve Üçoluk Yaylası’nı gezebilirsiniz.

Osmaniye Antalya Otobüs

Osmaniye Antalya Otobüs

Artık otobüs bileti almak için terminale ,otogara gitmeye gerek kalmadı…

Otobüs biletlerinizi almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Osmaniye Antalya hattı üzerinde günlük karşılıklı seferler yapan birden çok otobüs firması vardır. Bunlar:

Adıyaman Gülaras     18:00

Has Bingöl           19:00

Ben Turizm          19:00   22:00

Çayırağası Turizm   19:15

Seç Turizm          19:15   21:15

Has Diyarbakır      21:00

Yeni Diyarbakır     21:00

Star Diyarbakır    21:00

Osmaniye Antalya hattı üzerinde seferler molalarla birlikte yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Bu güzergah üzerinde yolcu alıp yolcu indirme imkanı da sağlanmaktadır.

Artık yolculuklar çok rahat ve konforlu Müşterilerimizin rahatı ve konforu için yapılabilecek her türlü
teknolojik yenilik ile hizmet vermekteyiz.

Bu otobüs firmalarına Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaraları aşağıdaki gibidir:

Adıyaman Gülaras     444 34  02

Has Bingöl           444 22  12

Ben Turizm           444 11  27

Çayırağası Turizm    444 00  27

Seç Turizm           444 44  27

Has Diyarbakır       444 11  21

Yeni Diyarbakır      444 06  21

Star Diyarbakır      444 21  21

Has Diyarbakır

Erzincan Antalya Otobüs

Erzincan Antalya Otobüs

Otobüs Bileti Burada

Otobüs biletlerinizi kolayca satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.Sitemiz güvencesi ile online olarak
biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Erzincan Antalya hattı üzerinde karşılıklı seferler yapan otobüs firmaları ve firmaların hareket saatleri  aşağıda verilmektedir:

Dadaş Turizm      13:15

Esadaş Turizm     13:15      19:15

Bu otobüs firmaları ile sefer 18 saat sürmektedir.

Esadaş Turizm

444   00   25

Dadaş Turizm

Adres     : Cumhuriyet Cad. No:23 Erzurum/TÜRKİYE

Tel     : 444 25 00 – 0442 233 95 30 – 0442 235 20 00

Bu otobüs firmaları Erzurum merkezli otobüs firmalarıdır.

 

Dadaş Turizm

Sefer yapan otobüslerde kişiye özel koltuk ve tv hizmeti mevcuttur.

ısparta otobüs bileti

Dinar Antalya Otobüs

Dinar  ile  Antalya  arasında  sefer  yapmakta  olan otobüs  firmaları  : Balıkesir  Uludağ  Turizm   , Anadolu  Ulaşım  ve  Isparta  Petrol Turizm .Bu  otobüs  şirketlerinin  yaptığı  otobüs seferlerinin  biletlerini  sitemiz   üzerinden online olarak  satın alabilirsiniz.

Dinar  ilçesini  tanıyalım

Dinar, Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir. İlçe ismini, Orta Asya’dan gelen Türk Göçleri sırasında bölgeye yerleşen Kitiş Bey’in oğlu Dinar Bey’den alır. Eski ismi Geyikler’dir. Dinar Türkiye’nin karayollari icin cok önemli bir yoldur.

Dinar   Antalya  Seferi  Ayrıntıları

Bu  güzergahtaki  otobüs seferleri  karşılıklı  olarak  yapılmaktadır.

Otobüs  ile  seyahat  süresi     firmalar tarafından  4  saat  ile  5 saat  arasında  olarak  hesaplanmıştır.

Araç  içi  ve araç  dışı  bir çok hizmet siz  değerli  yolculara  sunulmuştur  dilediğiniz  hizmetten  yararlanmatasızın.

Uludağ Turizm  Anadolu  Ulaşım  ve  Isparta Petrol  Seyahat  tarafından  yapılmaktadır.

Sefer  ayrıntılarını  görüntülemek  için  bilet  arama  kısmını  kullanarak  erişebilirsiniz.

Ayrıca  Isparta  otobüs biletlerinizi de  satın alabilirsiniz.