Antalya Otobüs Firmaları , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Antalya’ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

İstanbul – Serik Otobüs Firmaları Bileti

İstanbul – Serik otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!
İstanbul – Serik otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

İstanbul’dan Serik ‘e seyahat planı yapıyorsanız.Otobüs bileti  alabileceğiniz  firmalar  aşağıda listelenmiştir.

 

İstanbul – Serik arası çalışan firmalar;
Pamukkale
Kamil Koç
Metro
Ulusoy
Nilüfer
Akdeniz Seyahat
Alanyalılar
Antalya Toros
Isparta Petrol
Sakarya Vib

Serik  hakkında detaylı bilgiler  aşağıda yer almaktadır.

Serik İlçesi, Antalya – Mersin karayolu üzerinde, Antalya’ nın 36 Km. doğusunda,Manavgat İlçesine 40 km. uzaklıktadır. Akdeniz’ de 22 km kıyı şeridine sahip olup; 8 Km. içeride, denizden 26 M. Yüksekliktedir. Kısmen dalgalı ovalık bir arazi üzerinde kurulmuştur. İlçenin yüzölçümü 1.550 Km 2 ‘ dir. Serik Antalya ovasının doğuya doğru uzanan bir parçasını teşkil eder.
Serik İlçesi batıda; Antalya Merkez İlçe, doğuda; Manavgat İlçesi, kuzeyde; Burdur İline bağlı Bucak ve Isparta İline bağlı Sütçüler İlçeleri, Güneyde; Akdeniz ile çevrilidir.

İlçede Akdeniz iklimi hakimdir. Yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Bu iklimin sonucu olarak doğal bitki örtüsü de makilerdir.

SERİK İlçesinde İlk yerleşim yeri, M.S.II Yüzyılda Bergama Krallığına bağlı olarak bu günkü Yanköy Köyü yakınlarında bulunan “SİLLYON” (Koçhisar tepesinde) da ve Belkıs köyünde “ASPENDOS” olarak iki yerde kurulmuştur.1817 yıllarında yerleşim bölgelerinin çok aralıklı olması nedeni ile İlçe önceleri “SEYREK” diye anılmış, 1890 yıllarına doğru SERİK olarak adlandırılmıştır. 1900 Yılında bu günkü ilçe merkezinde KÖKEZ adı altında Bucak merkezi olmuştur,. 1926 Yılında da SERİK İlçe olmuştur. Batı Trakya Türkleri Balkan Savaşı sırasında Muhacir olarak; Girit savaşı sırasında da, Girit Türkleri Serik’e gelip yerleşmişlerdir.

Bölgenin en önemli akarsuları, KÖPRÜÇAYI ve AKSU çayıdır.

 

Yalova Antalya Otobüs Bileti

Yalova Antalya otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!
Yalova Antalya otobüs biletinizi şimdi en uygun fiyata satın alın!

Yalova’dan Antalya’ya  bir seyahat  etmeniz  mi  gerekiyor.Gerçekten hangi  otobüs  firmalarının  sefer yaptığını  bilmiyor musunuz.Size  iyi  bir  haberimiz var.Sitemiz üzerinden online otobüs biletinizi  alabileceğiniz  gibi  hangi otobüs firmalarının  da  sefer yaptığını  öğrenebileceksiniz.Öncelikle  Yalova ile Antalya  arasında  ki  seyahat  planı  hakkında  size  detaylı bilgileri  verelim.Seyahat  detayları  şu şekilde;

Yolculuğunuz  Yalova şehirler arası otobüs terminalinden  başlıyor ve Antalya  otogarında  son  buluyor.Ara duraklarda  inme imkanı  hakkında  araç  içinde  ki  personel tarafından  bilgi  almanız gereklidir.

Yolculuk süresi  tahmini  olarak  10 saat civarı  sürmektedir.Bu süre içerisinde  araç  içinde  interaktif  yayınlar  yapan koltuk  arkası  ekran ile  güzel vakit  geçirebilirsiniz.Aynı  zamanda  cep  telefonunuz  ve  tabletiniz ile  de  araç  içi  ücretsiz  wifiden yararlanabilir  sosyal  medya ve sanal  alemden   bağlantığınızı  koparmamış  olursunuz.

Otobüs  iki  kez  dinlenme tesislerinde  mola vermektedir.İhtiyaçlarınızı  karşılayacak kadar   süre size  tanınıyor.
Hangi Otobüs Firmaları Sefer Düzenliyor:
İki  adet otobüs firması ile  seyahat edebilirsiniz.Bunlar  ise Lüks Yalova Seyahat ve Metro Turizm,
Seyahatinizden sonra ki  deneyimlerinizi  bizimle  paylaşın, yayınlayalım.
Otobüs  biletinizi  online olarak internet üzerinden aldıysanız  otobüs  hareket saatinden 10 dakika önce  biletinizi  yazdırmak  üzere  bilet satış ofisinde  olmanız yeterlidir.Eğer  şehir içi  ücretsiz  servis  kullanıyorsanız   böyle bir zorunluluğunuz  olmayacaktır.

Yalova  otobüs terminaline  giderek  internet üzerinden  bilet satışı olmayan otobüs firmalarını  öğrenebilirsiniz.Bilginiz üzere  tüm firmaların  internet üzerinde bilet  satışı  hizmeti  bulunmamaktadır.Bu nedenle  yer  olmaması  durumunda  terminalde  gitmeniz gerekebilir.Biletinizi  sitemiz üzerinden aldıysanız  BiletAll.com  güvencesiyle  seyahatinizi  gerçekleştireceksiniz  demektedir.Bilet ile ilgili  talep ve bilgi öğrenmek için 0(850) 360 32 58   numaramızı  arayabilirsiniz.
Aşağıdaki  ekran  görüntüsü  31 Temmuz  2017  tarihlidir.Bilet fiyatlarının  gösterilmesi  için  alınmıştır.

Yukarıda ki  ekran görütüsünde işlem  yapılmamaktadır.İşlem  yapmak için üst  kısımda  bulunan arama  kutusunu  kullanmanız  gereklidir.
Yolculuklarınızın en iyi şekilde  geçmesini  diliyoruz..

Antalya Otobüs Bileti

Antalya’ya  sefer  yapmayı  planlıyorsanız  en doğru adrestesiniz.Sitemiz üzerinden otobüs
biletinizi  online olarak  sorgulayabilir  dilerseniz  3 D secure  güvencesiyle  satın alabilirsiniz.
Eğer  daha  sonra  satın almak  isterseniz  adınıza rezervasyon yapabilirsiniz.Rezervasyon
opsiyon  tarihinden önce biletinizi  almanız  gerekmektedir.Aksi  halde  otomatik  olarak  iptal  edilecektir.

Antalya’ya  en çok sefer yapılan illerin seferleri:

Antalya  İstanbul Otobüs Seferler
Isparta  Petrol Turizm
Antalya Toros Turizm
Güney Akdeniz Seyahat
Alanyalılar
Ulusoy Turizm
İstanbul Kalesi
Metro Turizm
Yukarıda ki otobüs firmaları ile İstanbul  ile Antalya arasında ki seferlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.
Yaklaşık olarak  seyahat süresi 12 saat ile  15  saat  arasında  değişmektedir.
Antalya’merkezli  otobüs firmaları  olan Güney Akdeniz ,Alanyalılar  Turizm  ve  Antalya Toros seferleride vardır.

Ankara  Antalya  seferlerini  gerçekleştiren firmalar
Efe Tur         Kanberoğlu Turizm
Ses Turizm        Şanal Kırşehir
Mis Amasya        Tokat Seyahat
Es Turizm        Güney Akdeniz
Nilüfer Turizm        Isparta Petrol
Ulusoy Turizm        Metro Turizm

Kayseri ile Antalya seferini  gerçekleştiren firmalar
Iğdırlı Turizm         Öz Sivas Tur
Sivas Huzur        Elazığ Murat Turizm
Yeni Aksaray         Aksaray Birlik
Kayseri Süha         Metro Turizm
Vangölü Turizm        Esadaş Turizm

Antalya:

Antalya, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2016 sonu itibarıyla İl Nüfusu: 2.328.555’dir. İlin yüzölçümü 20.177 m2’diri
İlde km2’ye 115 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe: 5067 kişi ile Muratpaşa’dır.)
19 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır.

Tamamı Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alır ve Antalya Körfezi’yle Batı Torosların arasında kurulmuştur.
Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin altıncı büyük ilidir. Güneyinde Akdeniz, batısında Muğla,
kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri vardır.

Antalya şehri, 1980 yılından sonra uygun iklim koşulları ve turizm etkinlikleri nedeniyle hızla
gelişmiş ve buna paralel olarak il de günümüzde Türkiye’nin en kalabalık beşinci ili olmuştur.
Antalya’da ekonomik hayat büyük oranda ticaret, tarım ve turizme dayalıdır.

Antalya ilinin kapsadığı bölge tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır ve
Türkiye’de en çok antik kent bulunan ildir.Sırasıyla Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar,
Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve son olarak da Türkiye Cumhuriyeti
hakimiyetinde bulunan Antalya bu medeniyetlerin hiçbirine başkentlik yapmamıştır.

İlin tamamı Akdeniz Bölgesi’nin Antalya Bölümü’nde yer alır ve Akdeniz ikliminin etki sahasındadır.
Yerleşim yerleri haricindeki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur

Antalya  Gezilecek   Yerler:Köprüçay,Manavgat Şelalesi,Kurşunlu Şelalesi,Düden Şelalesi,Karain Mağarası

Antalya İlçeleri:Akseki,Aksu,Alanya,Demre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,
Kepez,Konyaaltı,Korkuteli,Kumluca,Manavgat,Muratpaşa,Serik

Antalya Çavdır Otobüs Bileti

Antalya  Çavdır  otobüs bileti seferleri  bilet  fiyatları  sefer saatleri  ve daha fazlası  sanalotobus.com da .

Antalya  ile Çavdar arasında  seyahat etmek  isterseniz  sizi  Türkiye’nin en çok sefer düzenleyen otobüs firması  bekliyor.
Söz  konusu  otobüs  firması  Metro Turizm.

Sefer Hakkında Detaylı Bilgiler:

Metro  Turizm otobüs işletmesinin düzenlediği otobüs seferinin başlangış saati 00,00.İlk kalkış noktası Antalya şehirler arası otobüs  terminali
yolculuk süresi  ise  1 saat  30 dakika olarak  belirlenmiş olup  bu güzergahtaki sefer Çavdır Otobüs terminalinde son  bulmaktadır.Otobüs Koltuk düzeni  2+2  olup otobüs bileti  ücreti 20,00 tl

Otobüs biletinizi  yorulmadan kolayca alın  karlı çıkın.
Metro Turizm ile Antalya Otobüs Biletinizi  satın alabilirsiniz.İyi  yolculuklar dileriz.

Bitlis Antalya Otobüs Seferleri

Bitlis  ve  Antalya  arasındaki  otobüs  seferelerini  sitemiz üzerinden  sorgulayabilir ayrıca en  uygun otobüs  firmasının  biletini  satın alabilirsiniz.  www.sanalotobus.com  otobüs bileti  satış  gişesidir.
Antalya  ülkemizin  güneyinde  yer alan  çok  önemli  turizm  merkezlerinden birisidir.Gerek  doğal güzellikleri gerek  sahilleri   ve  tarihi  kalıntıları  ile turizm  cenneti  olarak  adlandırıbiliriz.

Bitliste  yaşıyorsanız  ve  tatilinizi  Antalya  da  değerlendirmek isterseniz  doğrudan  uçak seferleri  bulunmamaktadır.İstanbul veya Ankara  aktarmalı yapacağınız  seferler ile ulaşmanız  mümkün fakat  bu size  hem maddi ve  hemde  zaman  kaybı olacaktır.Bu güzergah üzerinde  yolcu taşımacılğı yapan otobüs  şirketlerini  kullanabilirsiniz.
Best Van Turizm    ve Vangölü  Turizm otobüs işletmelerinin  düzenlediği  seferlerle   iki ilimiz arasında  kullanabilirsiniz. Otobüs bileti  fiyatlarının  100  ile  120  tl  arasında  değiştiğiniz  belirtmekte  fayda görüyoruz.Seyahat  süresinde çeşitli  konaklama tesislerinde  mola verilmekte  bu esnada  araç içi  personel  genel araç içi  temizliği  yapmakta ve  şoför  değişimi yapılmaktadır.
Toplam  17  ile  19  saat arasında  süren  yolculuk  boyunca  kesinlike canınız  sıkılmayacak koltuk arkası  televizyon ile canlı tv kanalları  müzük yayınları  izleyip dinleyebilirsiniz.Aynı zamanda cep telefonunuzu  sessiz  konumda kullanabilirisiniz.

İnternet üzerinden otobüs bileti almak size hem zaman  hem   nakit kazanç olarak  geri dönecektir.Uzayıp giden otogar  kuyruklarında  beklemeye  son  sadece  iki  adımda otobüs bileti sahibi olabilirisiniz.Bitlis Antalya  seferlerinizi karşılıklı olarak yapıldığını   unutmayın  günde 3  seferin  düzenlendiğiniz hatırlatarak  dönüş biletinizi   sonraya bırakmayın.İyi  yolculuklar dileriz.

Burdur Antalya Otobüs Firmaları

Burdur ile  Antalya  arasında  ki  otobüs biletlerinizi  sitemiz üzerinden online olarak  satın alabilir  veya  daha sonra  almak  üzere
adınıza  rezervasyon yapabilirsiniz  fakat  opsiyon tarihinden önce almanız gerekmektedir.
Antalya  ülkemizin  turizm cennetlerinden birisidiz.Gerek  sahilleri  gerek doğal  güzellikleri  ile  ayrı  bir yeri olan  şehrimizi  kesinlikle
gezip  görmelisiniz.Bu yazımızda  Burdur’da  yaşayan ziyaretçilerimiz  Antalya’ya  nasıl  gidilir  sorusuna  cevap  bulabilecektir.
Öncelikle  iki şehrimiz arasında  ki  mesafe  çok  uzun  olmadığı  için  yolculuk  kısa  sürecektir.Yaklaşık olarak   2  saat  gibi  bir  sürede  sefer tamamlanmaktadır.

İki otobüs  firması bu seferi  yapmaktadır.Iğdırlı Turizm ve Metro Turizm Iğdırlı Turizm  bu  hat üzerinde  görünmesinin  nedeni  Burdurdan  geçerek  Antalyaya  ulaşmasıdır.
Metro Turizm  otobüs işletmesi  ise  doğrudan yaptığı  seferler ile  hizmet vermektedir.Gün  içinde  10  sefer yapılmaktadır.
Bilet  fiyatları  15  tl olarak  belirlenmiştir.Ayrıca  Suit  otobüsleri  ile  2+1  koltuk düzenine  sahip  olan   otobüsler ile  seyahat etmeniz  de
mümkündür.

Antalyada gezebileceğiniz bazı  yerler:

Müzeler: Pek çoğu şehir merkezinde bulunan Antalya müzeleri de gezebileceğiniz yerler arasında. Özellikle Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Antalya Atatürk Evi Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, Alanya Müzesi’ni gezebilirsiniz.

Plajlar: Dünyaca ünlü Antalya Plajlarını keşfetmek tatilinizin en keyifli kısmını oluşturacak. Konyaaltı Plajı, Lara Plajı, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Kaputaş Plajı, Damlataş Plajı Antalya’da mutlaka görmeniz gereken plajlar arasında.

Kanyonlar: Sayısız doğal güzelliğe sahip olan Antalya’da doğa harikası pek çok kanyon bulunuyor. Hem doğa yürüyüşleri hem de doğa sporlar yapabileceğiniz bu kanyonlar arasında en çok ziyaret edilenler Köprülü Kanyon, Sapadere Kanyonu, Gökbük Kanyonu, Kıbrıs Kanyonu, Göynük Kanyonu ve Güver Uçurumu.

Mağaralar: Eğer siz de macera ruhuna sahip gezginlerdenseniz Antalya mağaralarını mutlaka gezmelisiniz. Dünyanın farklı yerlerinden her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği bu mağaralar arasında özellikle Dim Mağarası, Kocain Mağarası, Suluin Mağarası, Karain Mağarası, Beldibi Mağarası ve Sırtlanini Mağarası’nı gezmelisiniz.

Şelaleler: Antalya şelaleleri ile de ünlü bir coğrafyaya sahip. Manavgat Şelalesi, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Uçarsu Şelalesi, Alara Şelalesi, Uçansu Şelalesi muhteşem güzellikler sunuyor.

Yaylalar: Antalya’nın yakıcı sıcağından biraz uzaklaşmak ve doğa ile iç içe vakit geçirmek isterseniz Bezirgan Yaylası’nı, Gömbe Yaylası’nı ve Üçoluk Yaylası’nı gezebilirsiniz.

Osmaniye Antalya Otobüs

Osmaniye Antalya Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Osmaniye Antalya ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Artık otobüs bileti almak için terminale ,otogara gitmeye gerek kalmadı…

Otobüs biletlerinizi almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Osmaniye Antalya hattı üzerinde günlük karşılıklı seferler yapan birden çok otobüs firması vardır. Bunlar:

Adıyaman Gülaras     18:00

Has Bingöl           19:00

Ben Turizm          19:00   22:00

Çayırağası Turizm   19:15

Seç Turizm          19:15   21:15

Has Diyarbakır      21:00

Yeni Diyarbakır     21:00

Star Diyarbakır    21:00

Osmaniye Antalya hattı üzerinde seferler molalarla birlikte yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Bu güzergah üzerinde yolcu alıp yolcu indirme imkanı da sağlanmaktadır.

Artık yolculuklar çok rahat ve konforlu Müşterilerimizin rahatı ve konforu için yapılabilecek her türlü
teknolojik yenilik ile hizmet vermekteyiz.

Bu otobüs firmalarına Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaraları aşağıdaki gibidir:

Adıyaman Gülaras     444 34  02

Has Bingöl           444 22  12

Ben Turizm           444 11  27

Çayırağası Turizm    444 00  27

Seç Turizm           444 44  27

Has Diyarbakır       444 11  21

Yeni Diyarbakır      444 06  21

Star Diyarbakır      444 21  21