ALİ  OSMAN  ULUSOY

Ali Osman Ulusoy Seferleri

Ali Osman  Ulusoy  Turizm otobüs  işletmesi  kısa  bir süre  önce  kurularak  hizmet  vermeye  başladı fakat  kurucuları  Ali Osman  Ulusoy  neredeyse  yarım  asırdan  fazla  taşıma  sektöründe  yer  alır.Bazı  büyük firmalarda  ortaklık yapmıştır.

Ali  Osman  Ulusoy  Turizm Trabzon  merkezli  otobüs seferleri  gerçekleştiren  bir  firmadır.Yaklaşık  50  merkeze  karşılıklı olarak sefer  düzenlemektedir.Bunların  önemli  merkezleri  şu şekildedir  İstanbul  Ankara  İzmir  Adana  Eskişehir Antalya  Bursa  Aydın gibi  önemli  illere  sefer  yapılmakadır.

Bu  otobüs firmasının  otobüs biletleriniz  web sitemiz olan  www.sanalotobus.com  üzerinden  online olarak satın  alabilirsiniz.Üstelik  her  hangi  bir  üyelik  gerektirmeden.

Ali  Osman  Ulusoy  Turizm iletişim bilgileri ve  Adres  bilgileri :

Merkez
Atatürk Alanı No:1 61100 TRABZON
Otogar
ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ NO:1 TRABZON
Telefon
0462 325 21 60
Telefon
(0462) 321 12 81ALİ  OSMAN  ULUSOY
E-posta
info@aliosmanulusoy.com
metro turizm

Trabzon Diyarbakır Bilet

Yolculuk herkes için farklı anlamlar taşımakla birlikte yorucu ve sıkıcı geçmektedir.Bazılarımız
sevdiklerinden ve sevdiği yerlerden uzaklaşırken bazıları da sevdiklerine kavuşmak için yolculuk
yapar.Eşya toparlama,vedalaşma faslı derken yoğun geçen bu işlemlerin yanında bir de bilet almak için
bilet satış noktalarına gitme gibi ekstradan iş çıkmaktadır.Bu sıkıntıyı gidermek için online bilet
işlemi devreye girmiştir.Yapmanız gereken sitemiz sanalotobus sitesine girerek nereden nereye
ve tarih kısmını doğru doldurduğunuza emin olup arama motorunu çalıştırmak.Bilet alım işlemi bu sayede
parmaklarınızın ucunda ve daha pratik.Trabzon Diyarbakır biletine mi ihtiyacınız var ?Sizler için bu
iki şehir arasında sefer yapan otobüs firmalarını ve otobüs hareket saatlerini aşağıdaki gibi sıraladık:
Has Bingöl              16:00    18:00
Star Diyarbakır     17:00
Öz Diyarbakır       17:00
Saat ,firma açısından size uygun olan firmayı seçerek bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
2005 senesinden beri hizmet veren Bingöl merkezli otobüs firması olan Has Bingöl yeni kurulan bir firma
olmasına rağmen sektöründe yerini almıştır.Kaliteden ,müşteri memnuniyetinden ödün vermeden bugün çoğu
noktalara sefer düzenlemektedir.Has Bingöl firması ile  444 22 12 no’lu telefonla Türkiye’nin her yerinden
iletişime geçebilirsiniz.
Amacına uygun hizmet anlayışı ile günün getirdiği teknolojik gelişmelerden yararlanarak otobüs firmaları
arasında yerini alan Star Diyarbakır en iyisi olma gayreti içinde olmakla birlikte güvenli yolculuklar
sunmaktadır.Her türlü soru ve görüşleriniz için 444  21  21 numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.
Yine tercih edilen otobüs firmalarından olan Öz Diyarbakır karayolu ulaşım ağında kendini geliştirerek
Diyarbakır ilinin nadide firmalarından biri olmayı başarmıştır.Firma çağrı merkezi 444  21  00

Öz Diyarbakır

Trabzon Sinop Otobüs

Karadeniz Bölgesi’nin eşsiz güzelliğe sahip illerini ziyaret etmek ,gezmek istiyorsanız zaman kaybetmeden karayolu ulaşım ağında hizmet veren Ulusoy Turizm otobüs şirketinden otobüs biletlerinizi satın alabilirsiniz.Trabzon’dan Sinop’a gidiş dönüş yapmak istiyorsanız Ulusoy Turizm
444 1 888 numaralı  çağrı merkeziyle hizmetinizdedir.8 saat 30 dakika süren Trabzon Sinop seferini 09:30 saatlerinde başlatmakta ve temelleri 1937 yılında atılmış olan bir şehirlerarası otobüs firmasıdır.
Bugün sayısı 320’ye yaklaşan otobüs adediyle, yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır.Türkiye’nin en uç noktalarındaki  illerini   birbirine bağlamaktadır.Araç filosunda yer alan Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi araçlar, günümüzün en son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsleridir.
Araçlarında kişiye özel film ve canlı televizyon sistemi ile kablosuz internet ağı bulunan otobüslerinde  her koltukta bulunan emniyet kemerine de sahiptir.Yolcuların güvenliğini ön planda tutmaya gayret gösteren şirket
yine araçlarında belli bir hız sınırlaması bulundurmaktadır.Seyahat boyunca sıkılmamanız için Tv ,müzik keyfine eşlik edecek seçkin gıda firmalarının  ikram ürünleri servis edilmektedir.Ayrıca Royal Class araçlarda Türk Kahvesi ikramı ve yastık ,battaniye servisi vardır.Yolcularının daha rahat yolculuk etmeleri için tasarladığı özel terminallere de sahiptir.Firmanın bu terminallerinde bulunan otoparklar, Ulusoy müşterilerine ücretsizdir.Sinop  Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde bulunan Sinop ili’nin merkezi olan şehirdir. Sinop ilinde gezilecek yerler arasında
Babaçay Kanyonu gelmektedir.Uzun bir keşif rotasına sahip olan bu kanyon ilkbahar ve yaz aylarında yürüyüş parkurlarıyla doğaseverlerin dikkatini  çekmektedir.Türkiye’nin Karadeniz kıyısında en dik alanında bulunan Sinop, Karakum Plajı’yla ön plana çıkmaktadır.Plaj turistten ziyade  yerli halk tarafından yoğun ilgi görmektedir. Plajın sahip olduğu doğa el değmemiş bir güzelliğe sahiptir.
Eşsiz doğal güzellikleri ile her köşesinde ayrı bir hazine barındıran Trabzon, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ve Karadeniz denince akla ilk gelen yerlerden biridir.Yöresine özgü gelenekleri,tarihi birikimi ,kültürel değerleri içinde barındırmaktadır.
Dünyaca ünlü Sümela Manastırı, şehrin hatta Orta Karadeniz’in en görkemli yapısıdır. Trabzon Maçka ilçesinin Altındere Köyü’nde,
Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sumela Manastırı, halk arasında Meryem Ana adı ile anılır.
Karadeniz Bölgesi’ne sefer planlıyorsanız hemen  Ulusoy Turizm otobüs biletlerinizi güvenle alın ve Karadeniz
yolculuğunuzu başlatın…

 

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm Trabzon

Ulusoy Turizm

Online Otobüs Bileti-Sefer Sorgulama-Otobüs Bileti-Telefon Numaraları-Trazon Otobüs Bileti-Otobüs Firmaları-Seferleri-Sefer Saatleri

[reklam2]

Ulusoy Turizm otobüs filosunda Tv Koltuk hizmeti ve 3 g internet imkanı bulunmaktadır.

Ulusoy Turizm İletişim Bilgileri :

Türkiye’nin Her Yerinden  444   1  888

Ulusoy Turizm Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarındandır.

Ulusoy Turizm otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak anında ve kolayca satın alabilirsiniz.

 

Trabzon Ulusoy Adres Ve Telefon Numaraları Bilgileri :
TRABZON AKÇAABAT ACENTESİ 06:00 – 21:00 0462 228 11 25 Trabzon
TRABZON ARAKLI ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 721 70 22 Trabzon
TRABZON ARSİN ACENTESİ 08:00 – 20:00 0462 711 13 51 Trabzon
TRABZON AYASOFYA ACENTESİ 08:00 – 20:00 0462 223 17 74 Trabzon
TRABZON BEŞİKDÜZÜ ACENTESİ 08:00 – 21:00 0462 871 33 30 Trabzon
TRABZON BEŞİRLİ ACENTESİ 08:00 – 20:30 0462 230 28 99 Trabzon
TRABZON ÇARŞIBAŞI ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462 821 38 98 Trabzon
TRABZON ÇAYKARA ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462  616 11 92 Trabzon
TRABZON ÇÖMLEKCİ ACENTESİ 05:00 – 22:00 0462 325 93 68 Trabzon
TRABZON DERNEKPAZARI ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 681 20 08 Trabzon
TRABZON ESPİYE ACENTESİ 07:00 – 20:00 0454 611 23 50 Trabzon
TRABZON GÜRGEN AKÇAABAT ACENTESİ 08:00 – 21:00 0462 228 20 10 Trabzon
TRABZON GÜRGEN FORM ACENTESİ 08:30 – 20:00 0462 321 44 39 Trabzon
TRABZON MAÇKA ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 512 10 33 Trabzon
TRABZON MOLOZ ACENTESİ 07:30 – 20:00 0462 334 04 07 Trabzon
TRABZON OF ACENTESİ 06:00 – 23:00 0462 771 56 22 Trabzon
TRABZON OTOGAR ACENTESİ 06:00 – 21:30 0462 325 21 60 Trabzon
TRABZON PELİTLİ ACENTESİ 08:30 – 19:30 0462 334 00 96 Trabzon
TRABZON SÖĞÜTLÜ ACENTESİ 08:30 – 20:30 0462 248 28 81 Trabzon
TRABZON SÜRMENE ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462 746 38 02 Trabzon
TRABZON TAKSİM ACENTESİ 06:00 – 00:00 0462 321 12 81 Trabzon
TRABZON TASHAN ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 785 20 08 Trabzon
TRABZON TİREBOLU ACENTESİ 07:00 – 23:00 0454 411 40 62 Trabzon
TRABZON VAKFIKEBİR ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 841 50 71 Trabzon
TRABZON YOMRA ACENTESİ 07:30 – 20:30 0462 341 19 03

 

 

 

Ulusoy Turizm Trabzon Bilet satış noktası Trabzon Terminali içinde yer almaktadır.

Hizmet saati  ise  8  – 20 arasındadır.

Ulusoy Turizm  Trabzon otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ulusoy Turizm tüm otobüs seferlerinin biletleriniz sorgulayabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon Yaptığınız bileti daha sonra tekrar sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm  www.ulusoy.com.tr

 

 

 

İzmir Trabzon Otobüs

İzmir Trabzon Otobüs-Online Otobüs Bileti-Sefer Sorgulama-Otobüs Bileti– Telefon Numaraları-İstanbul Otobüs Bileti  -Otobüs Firmaları-

 

İzmir Trabzon Otobüs  Biletinizi Sitemiz üzerinden online olarak anında ve kolayca alabilirsiniz.

İzmir Trabzon Otobüs Biletinizi alabileceğiniz otobüs firmaları listesi:

Doğu Karadeniz Turizm

Lüks Karadeniz Turizm

Kanberoğlu Turizm

Ulusoy Turizm

 

İzmir Trabzon Otobüs biletinizi firma fiyat saat karşılaştırarak alabilirsiniz.

Otobüs Biletlerinizi 3 d secure güvencesiyle sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

[reklam2]

Untitled

SÜZER TURİZM ONLİNE BİLET


Süzer Turizm otobüs biletlerinizi artık sanalotobus.com da

Süzer Turizm otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Süzer Turizm Samsun Giresun Trabzon ve Ordu’dan  Yalova İstanbul Ankara  Çorum Bursa  Kırıkkale İzmit Sakarya seferlerini yapmaktadır.

Süzer Turiz seferlerini karşılıklı olarak yapmaktadır.

Süzer Turizm online bilet

Trabzon Süzer Turizm İletişim Bilgileri

SÜZER SEYAHAT TUR. NAK. ve TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES     Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali Peron No: 9- 10 Trabzon/TÜRKİYE
TRABZON     (0462) 328 03 22 – 325 23 33
İSTANBUL (Esenler)     (0212) 658 04 61 – 658 13 61
İSTANBUL (Harem)     (0216) 342 65 61 – 342 66 61
ANKARA     (0312) 224 00 80 – 224 02 70
BURSA     (0224) 261 29 61
E-POSTA     bilgi@suzerseyahat.com.tr

[reklam]

KANBEROĞLU TURİZM

[reklam]

[reklam]

KANBEROĞLU TURİZM

www.kanberoglu.com.tr

KANBEROĞLU TURİZM  TELEFON NUMARALARI

ADANA ADANA (322)-429-05-80
ALTIKAT
AFYON AFYON (272)-229-92-92
AĞRI AĞRI (472)-215-34-33
Akçaabat AKCAABAT ŞUBE (462)-228-30-07
AKÇAABAT OTOGAR (462)-228-10-50
Alanya ALANYA (242)-332-61-68
Alaplı ALAPLI (372)-378-25-62
ANKARA ANKARA (312)-224-14-54
KIZILAY-2
KIZILAY/1 (312)-425-81-91
ANTALYA ANTALYA (242)-332-61-78
Araklı ARAKLI (462)-721-64-78
Aşkale AŞKALE (442)-415-13-89
BAYBURT BAYBURT (458)-211-53-39
Beşikdüzü BEŞİKDÜZÜ (462)-871-35-22
Bulancak BULANCAK (454)-314-11-20
BURSA BURSA (224)-261-51-27
Çarşamba ÇARŞAMBA (362)-833-10-64
Çarşıbaşı ÇARŞIBAŞI (462)-821-38-82
ÇORUM ÇORUM (364)-213-22-87
Devrek DEVREK (372)-556-76-26
Dörtyol DORTYOL (326)-712-83-91
DÜZCE DÜZCE (380)-323-33-73
Erciş ERCİŞ (432)-351-61-10
Ereğli (Kdz) EREĞLİ (372)-316-21-21
Erzin ERZIN (326)-681-26-05
ERZURUM ERZURUM (442)-233-52-18
KANPÜS (442)-233-52-18
Espiye ESPİYE (454)-611-48-45
Eynesil EYNESİL (454)-581-22-22
Fatsa FATSA (452)-423-29-39
Gebze GEBZE (262)-646-46-12
Gemlik GEMLİK (224)-514-45-49
GİRESUN GİRESUN (454)-216-31-31
Gölcük GÖLCÜK (262)-414-86-66
Görele GÖRELE (454)-513-13-65
GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE (456)-213-56-46
HATAY HATAY (326)-227-03-12
Havza HAVZA
ISPARTA ISPARTA (246)-218-43-49
İskenderun İSKENDERUN (326)-615-56-46
İSKENDERUN PAÇ
İSTANBUL ESENLER OTOGAR BAYRAMPAŞA OTOGARI NO:64 (212)-658-00-88
İSTİNYE
SARIYER
İSTANBUL (Anadolu) HAREM (216)-553-24-15
İZMİR İZMİR (232)-472-06-37
İZMİT KOCAELI (262)-311-34-34
Karasu KARASU (264)-718-13-96
Kavak KAVAK
Kaynarca(ist) KAYNARCA
KAYSERİ AVİS
BALIKÇILAR
FUZULİ
KAYSERİ (352)-326-55-61
TALAS
Kırıkhan KIRKHAN (326)-344-18-16
Kocaali KOCAALİ (264)-812-42-62
Kozlu KOZLU (372)-266-10-35
Maçka MAÇKA (462)-512-10-81
Manavgat MANAVGAT (374)-356-38-00
MERSİN ALSANCAK HALİT
BEKİRDE AKTAN
ÇAY MH.İSMAİL
FOTO 1
KURTALİ MUSTAFA
MERSİN (324)-237-09-00
MEZİTLİ
MEZİTLİ FIRAT
POZCU-2
POZCU
SİLİFKE MUHİTTİN
YAŞAT
Merzifon MERZİFON (358)-513-18-55
NİĞDE NİĞDE (388)-213-39-54
NİĞDE ŞEHİRİÇİ
Of OF (462)-771-69-23
ORDU ORDU (452)-233-14-22
Orhangazi ORHANGAZİ (224)-574-06-56
OSMANİYE OSMANİYE (328)-814-24-32
Payas PAYAS (326)-755-33-33
RİZE RİZE MERKEZ (464)-214-12-42
RİZE MERKEZ2
RİZE OTOGAR (464)-223-80-65
SAKARYA SAKARYA (264)-276-28-40
SAMSUN CUMHURİYET MEYDAN (362)-432-38-90
SAMSUN (362)-456-60-05
Serik SERİK
Söğütlü SÖĞÜTLÜ (462)-248-16-00
Sultanbeyli SULTANBEYLİ
Sürmene SÜRMENE (462)-746-10-30
Tarsus TARSUS (324)-616-26-00
Tekkeköy TEKKEKÖY (362)-256-20-33
Terme TERME (362)-876-58-66
Tirebolu TİREBOLU
TRABZON AYASOFYA (462)-229-92-94
CECE TURIZM (462)-321-05-72
GURGEN TURİZM (462)-321-05-72
MEYDAN (462)-321-45-44
MOLOZ (462)-321-85-03
TRABZON OTOGAR (462)-325-20-77
Turgutlu TURGUTLU (236)-313-91-28
UŞAK UŞAK (276)-224-19-69
Ünye ÜNYE (452)-323-24-49
Vakfıkebir VAKFIKEBİR (462)-841-52-41
VAN VAN (432)-215-56-56
Yalıköy YALIKÖY (462)-856-63-58
YALOVA YALOVA (226)-812-92-46
YOZGAT YOZGAT (354)-217-83-23
ZONGULDAK ZNG.ÇARŞI (372)-251-36-52
ZONGULDAK (372)-257-36-10