Lider Anatolia Turizm

Bu Otobüs Firması   Kapanmıştır.Yanlış  Bilgi  olduğunu  biliyorsanuz sanalotobus@hotmail.com adresine  mail  atınız  veya  bu  yazı  altına  yorum  yapınız .İlginiz  için teşekkür ederiz.

Ç0rum  ilimiz  merkezli  olarak seferler  yapan otobüs firmasıdır.  Çorum, Türkiye Cumhuriyetinin Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir ildir. Çorum, leblebisi ile tanınır. İlde toprak ve makine endüstrisi oldukça gelişmiştir.

Lider  Anatolia  Turizm  kısa bir süre  önce  kurulmuş olmasına rağmen bu sürede  belirli bir seviyeyi  çoktan aşmış gibi görünüyor.
Çorum merkezli yapmış olduğu seferler ise   her gün İstanbul  Ankara  yanında  Isparta, Antalya, İzmir, Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Denizli, Söke, Didim, Kayseri otobüs seferlerini yapmaktadır.Yakın bir zamanda  otobüs sefer ağını daha  da genişleterek  hizmetlerine devam edecek.

Lider Anatolis otobüs işletmesinde  her firmada olduğu gibi  televizyonlu  koltuk  uygulaması  ile  yolcularına  kişiye özel yayın yapmaktadır.

Türkiye’nin   Her yerinden     numaralı telefonda ulaşabilir ve firma hakkına  daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

http://www.anatoliaseyahat.com.tr/  web sitesi yakında  hizmete  girecek  ve  Lider Anatolia otobüs  biletinizi online olarak internet üzerinden alma  imakanına sahip olacaksınız.

Çorum merkezli otobüs seferlerinin yanında  bu ilimize  bağlı  olan  ilçelerden de  otobüs seferleri vardır.Firmayı arayarak ilçenizdeki kalkış merkezini öğrenmeniz yeterlidir.

 

Çorum otobüs biletlerinizi  diğer  altarnatif otobüs firmaları ile sitemiz üzerinden de online olarak satın alabilirsiniz.

İstanbul Çorum ve  Çorum İstanbul otobüs seferlerinin biletleri sanalotobus.com da

Çorum iline sefer yapan diğer otobüs firmaları

Lider Travel  ve Ulusoy Turizm  bu iki otobüs işletmesinin biletleri sanalotobus.com da

 

2 cevaplar
 1. hayrettin
  hayrettin says:

  selam ben hayrettin kenan yakup kenen amcam olur kamyon şöförüyüm bırakıp otobüs kullanmak istiyorum e.sınıfı ehliyetim .src1234. pskoneknik belgelerimin hepsi mevcut .. 0545 204 05 69 çorum

  Cevapla
 2. CaN
  CaN says:

  SLM BEN can utku yasım 16 muavınlıgı çok seviyorum benı onerırsenız sevnirim dıksıyonumn duzgun uykuya dayanıklıyım ikram yapmayı bilirım tlf numaram 05387906311 ama hattımı çıkarmısım haberınız olsun iyi gunler

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir