Mermerler Seyahat

Mermerler Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Mermerler Seyahat bilet fiyatları burada!

Mermerler Seyahat Geçtiğimiz  Yıl  içerisinde  Faaliyetlerine  Son Vermiştir.

MERMERLER SEYAHAT

444 44 40

www.mermerlerseyahat.com

Mermerler Seyahat Kırşehir merkezli otobüs firmasıdır.Hergün Kırşehirden Afyon  İstanbul   Ankara  İzmit Kayseri İzmir  şehirlerine karşılıklı olarak sefer yapar.Otobüs Firmasında  Mercedes Travego ,Setra  ve Man Fortuna otobüsler vardır.

Otobüslerde Tv koltuk hizmeti bulunmaktadır.

Mermerler Turizm Telefon Numaraları

Kırşehir

Ankara

İstanbul

İzmit     (

İzmir

Kayseri

2 cevaplar
 1. rilhan
  rilhan says:

  12 EYLÜL 2012 TARİHİNDE KIRŞEHİRDEN KOCAELİNE EŞİM VE ÇOCUĞUM 7 8 VE NOLU KOLTUKTA SEYAHAT ETTİLER. YOLCULUK BOYUNCA ŞOFÖRÜN SİGARA İÇTİĞİNİ, MUAVİNİN İSE KOLAYI EŞİMİN ÜZERİNE DÖKTÜĞÜNÜ NE ŞOFÖRDEN NEDE MUAVİNDEN ÖZÜR DİLEMEDİKLERİ GİBİ ALDIRIŞ ETMEDİKLERİ VE BİR PEÇETE BİLE GETİRMEDİKLERİNDEN DOLAYI KINIYORUM. DAHA ÖNCEDE ŞİKAYETTE BULUNDUM, DÜZELME OLMADIĞI GİBİ İLERLEMEDE GÖREMİYORUZ. MALESEF MEMLEKETİMİZİN ARABASI DİYE BİNİYORUZ AMA HALA AYNI DUYARSIZLIKLARINI GÖSTERMEYE DEVAM EDİYORLAR.UMARIM YETKİLİ BİRİ ÇIKARDA SÖZ KONUSU ARACIN ŞOFÖR VE MUAVİNİNDEN DURUMU ÖĞRENİR.

  Cevapla
 2. gökhan
  gökhan says:

  12 eylül 2014 ve hala değişen yok 22.30 aracı 00.15te anca geldi ayrıca araç yolda arıza yaptı ikramları yoktu 04.00 de ankarada olması gereken araç 06.00 da ancak gidebildi sabah yetişmemiz gereken sınava yetişemedik daha kötüsü olamazdı heralde !!!

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir