NİLÜFER TURİZM ANKARA

Nilüfer Turizm Ankara  Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Ankaraya  giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Nilüfer Turizm
444 00 99

Nilüfer Turizm Ankara Telefon numarası  0312 444 00 99

Nilüfer Turizm Ankaradan
Antalya ,Balıkesir,Bursa ,İstanbul İzmir ,Alanya ,Kemer e seferleri yapmaktadır
Ankara  merkezli
Antalya ,Balıkesir,Bursa ,İstanbul İzmir ,Alanya ,Kemer otobüs seferi Nilüfer turizm

Bu yazımızda otobüs ve uçak biletlerinin internet üzerinden online şekilde nasıl alınabildiğini anlatacağız. Otobüs ve uçak biletlerinin rezervasyon veya satışının yapıldığı sanalotobus.com adresine giriş yapıyoruz.

Siteye giriş yaptıktan sonra sitenin üst kısmında bizi bir bilet arama motoru karşılayacaktır seyahat etmek isteğimiz gün ve yeri seçtikten sonra işleme devam ediyoruz.

Sayfanın değiştiğini ve karşımızda bilet işlem sayfalarından bir tanesi olan ilk adımı görüyoruz istedğimiz firmayı , saati ve seferi seçtikten sonra bir sonraki sayfaya geçiş yapıyoruz.

Bir sonraki sayfa bizi karşılıyor bu sayfada ise boş , dolu , veya bayan erkek yanı seçeneklerinden uygun olanı doldurup ilerliyoruz.

Bir diğer sayfamız olan ödeme kısmını doldurduktan sonra iletişim bölümüne cep telefonu ve mail adresini giriyoruz.Hatırlatacak olursak www.otobusbileti.pro yeni nesil otobüs  bileti hizmetleri vemektedir ve son derece güvelidir sitemizde 3D secure ödeme güvencesi mevcuttur.

Terminallerde ve bilet gişelerinde beklemenize gerek kalmadan sitemiz üzerinden ulaşım biletlerinizi güvenle alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir