Nilüfer Turizm Blue Bus

 

2011 yılını yenilenme yılı olarak ilan eden Nilüfer Turizm’in yeni yatırımında Tourliner otobüsler Blue Bus konsepti için 2+1 koltuk düzeninde dizayn edildi. Toplam 41 milyon Euro’luk yatırım gerçekleştiren ve bu rakamın 32 milyon Euro’luk bölümü ile NEOPLAN’ı tercih eden Nilüfer Turizm, üstün teknoloji ürünü otobüslerin ilk 50 adedini teslim aldı. Dev yatırımın geri kalan 61 adedi ise Kasım 2011 tarihine kadar firmaya teslim edilecek


Nilüner Turizm filosunu gerçekleştirdiği toplam 41 milyon Euro’luk dev yatırımla güçlendirdi. 2+1 Blue Bus konsepti için 32 milyon Euro’luk bir yatırım yaparak, 111 adet NEOPLAN Tourliner satın alan firma, kaliteli ve yenilikçi vizyonu ile hizmet çıtasını yükseltti. Genç ve dinamik kadrosu ile sektörde referans marka olmak için çalıştıklarını ifade eden Nilüfer Turizm Genel Müdürü Metin Cevizci “Firma olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede karşılamak istiyoruz. Blue Bus konseptimiz yolcularımız için üst düzey konfor sağlıyor. Bu bağlamda 41 milyon Euro’luk bir yatırım gerçekleştirdik. Bu rakamın 32 milyon Euro’luk bölümü için tercihimiz NEOPLAN Tourliner oldu. Filomuza dahil ettiğimiz 111 adet 2+1 Neoplan Tourliner seyahat otobüsleri ile Nilüfer Turizm daha genç, daha dinamik daha güçlü, daha konforlu oldu” dedi.

Blue Bus konforu

 

Nilüfer Turizm’in tecrübeli ve dinamik kadrosu ile kaliteli hizmet verdiğini belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş CEO’su Tuncay Bekiroğlu, “Nilüfer Turizm ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu işbirliği bizim için önemli bir referans niteliği taşımaktadır. Sayın Hüseyin Kayapalı’nın, markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğu bu güven tüm sektör için belirleyici bir etkiye sahiptir. Deneyimli bir yönetici olan Sayın Metin Cevizci’nin birbirinden yaratıcı fikirlerini baz alarak oluşturduğumuz Blue Bus konsepti, yolculara farklı bir konfor sunuyor. Bu farkı Nilüfer Turizm yolcuları otobüsün içine girdikleri anda hissetmeye başlıyorlar. Nilüfer Turizm’e en doğru ürünü sunabilmek için büyük özen gösterdik. Şu anda yolcuların bu otobüsleri tercih ediyor oluşu da Nilüfer Turizm’in ne kadar doğru bir konsept yaratmış olduğunun en iyi ispatıdır. Bundan sonra önceliğimiz otobüslerin en iyi şekilde işletilebilmesi için Türkiye’nin her yerinde üst seviyedeki servis hizmetlerimizi sürdürmek olacak, çünkü işbirliğimizin uzun yıllara yayılmasını ve kalıcı olmasını hedefliyoruz” dedi
Karayolunda mavi yolculuk

 

Nilüfer Turizm için özel olarak dizayn edilen Neoplan Tourliner Blue Bus 2+1 otobüsler, yolcular için maksimum konfor ve emniyet sunuyor. Karayolunda mavi yolculuğu yaşatan Blue Bus konsepti otobüsler, parke lamine zemin kaplamasına sahip. Ayrıca yarı deri ergonomik tasarımlı ve yumuşak dokulu VIP tipi 2+1 koltuklar üstün konfor sağlıyor. Her koltukta kişiye özel olarak kullanılan okuma lambaları gece yolculuklarını daha keyifli bir hale getiriyor.
Geleceğin teknolojisi
Beşik sistemi ile yatırılan VIP koltuklar uçak tipi sehpaları ile de fark yaratıyor. Yolcular, koltuklarını yatırsalar da koltuktan ayrılan sistem sayesinde arkada bulunan diğer yolcular bundan etkilenmiyor. Blue Bus 2+1 otobüslerde her koltukta emniyet kemeri bulunuyor. Otobüste bulunan koltuklar, üç kademeli ayaklıkları, antibakteriyel özel havalandırması, rahatlık ve huzurun rengi mavi aydınlatmaları ile yolcular için eşsiz bir konfor sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir