Otobüs Firmaları Haberleri

Otobüs Firmaları Haberleri – Otobüs Teslimatları-Yeni Otobüs Alımları-Travego

 

Lider Adana Turizm  yine aynı şehirde faaliyetlerini sürdüren  Yeni Adana Turizmi bünyesine katmıştır.Yeni Adana Turizm Lider  Adana Turizm bünyesine katıldı.Bu Adana hattına nasıl bir hareketlilik getirecek bekleyip göreceğiz

 

Üstün Erçelik Turizm zor günler geçiriyor Üstün Erçelik in tek hattı olan KDZ.EreğliAnkara olan tek hattında güçlü rakiplerine dayanamadı ve bir çok aracı başka firmalara geçti  Üstün Erçeli Turizm akibetini ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

 

Mardin Seyahat yeni otobüs alımları ile filosunu genişletmiştir.Toplam  otobüse ulaşan Mardin Seyahat filosu bu sayıyı sene içerisinde 40 otobüse ulaşmak olarak hedeflemiş ayrıca bu otobüslerde tercihini mercedesten yana kullanarak tourismo ve trevego araçları tercih ettiler

 

EFe Tur Yeni sezona eksiksiz girmeye hedefleyen yolcu ve turizm taşımacılığı hizmeti veren firmalar eğitim çalışmalarıyla hazırlanıyor. Efe Tur kendi tesislerinde kaptanlarına eğitim verirken, Antalya da Sena Turizm, emniyet birimleriyle iş birliği yaparak eğitim verdi.

 

Ağrı Doğuş  Turizm ile Ağri iline yeni bir otobüs firması daha katılmıştır daha detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sitemiz üzerinden vereceğiz.

 

Reşadiye Tur Tokat Reşadiye iline yeni bir otobüs firması daha eklenmiştir.

www.sanalotobus.com En Büyük Otobüs Portalı Bizi İzlemeye Devam Edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir