OTOBÜS OYUNU

[reklam]

Otobüs oyunu diye bir oyun arasanız bulamazsınız.Bunun için ilk önce bir tır oyunu almanız tavsiyem hos haulin dir.Sora bu oyuna internet sitelerinden elde edebileceğiniz otobüs modları yükleyip oyunu otobüs moduna  çevirebilirsiniz.Ayrıca kendi otobüsünüzü oluşturup modifiye yapabilirsiniz.Resimlerde görüldüğü gibi oyun çok gerçekçi  bir biçimde oluşturulmuştur.Türkiye modu ile  ,otogarlı ,tamamen Türkçe ve dinlenme tesisleri ile çok güzel bir oyun.Otobüs severleriniz çok seveceği ve bağımlılık yapacağı nitelikte bir oyun.

Tır oyunu olarak Wos Haulin tavsiye edilir.,Oyunu bilgisayarınıza kurdukten sora şimdi otobüs modlar vardır.Bu modları internetten forum sitelerinden indirebilirsiniz.Buradan elde edilen klasörü Belgelerimde bulunana oyun içine atmanız yeterli.

Windows7 Kullanan arkadaşların bazılarında hata veriyorda oyun grafiklerini düşürse bu hata ortadan kalkacaktır .

İşte oyunun içinden bir kaç Kare…

Ayrıca bu oyunu bulamayan kuramayan ziyeretçilerimiz oyun için facebook sayfamızı beğenip mesaj atabilirlerse oyun onlara cd şeklinde verilebilir.

OTOBÜS OYUNU” için 3 yorum

 • 06 Mayıs 2012 tarihinde, saat 14:36
  Permalink

  abicim bana yardımcı olabilirmisin ben uğraşıyom ama bu oyunu 1 türlü inrip oynayamıyom ne olur yardım et bana ulaşman için numaram 05419290794

  Yanıtla
 • 23 Nisan 2013 tarihinde, saat 14:13
  Permalink

  Abi Bana Cd Yi Yollayabilirmisin ?

  Yanıtla
 • 02 Eylül 2015 tarihinde, saat 05:47
  Permalink

  Pardon faceden sayfanizi begendim ama şimdi napcam

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir