SETRA 500 SERİ OTOBÜS RESİMLERİ

www.sanalotobus.com olarak sizlere otobüs sektöründe öne çıkan tüm haberleri tek çatı altında kolayca sunma gayreti içerisindeyiz Sitemizi Takip Etmek ve Otobüsler hakkında daha fazla ayrıntı ve haberleri öğrenmek için www.sanalotobus.com sitemizi Twitter ve Facebook Üzerinden Takip Ediniz Saygılar Sunuyoruz.

Bilindiği gibi Setra Mevcut otobüslerinde bir takım değişikliğe giderek yeni bir başlangıç yapmak istiyor ve Setra 500 seri otobüsleri tasarladı ve bizde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Her yeni versiyonu yaklaşık 10 senede bir piyasaya sürülen ve Daimler bünyesine girdiğinden bu yana Mercedes-Benz Travego ile aynı platformda üretilen Setra’nın yeni jeneasyonunun ilk workshop taslakları yayınlandı.

Her yeni Setra modelinin piyasadaki kalite çıtasının belirleyici bir etmeni olduğu kabul edildiğinde segment kızışacağa benziyor.
Daimler’in web sitesinde yer alan workshop tasarı görselleri, markanın şehirler arası otobüs üretiminde izleyeceği strateji hakkında yeni fikirler sunuyor.

 

Yayınlanan görsellerde futuristik bir tasarım çizgisinin hakim olduğu bir modelle başbaşa kalsak da bazı karakter elemanlarının eksikliği ve önemli sayılabilecek detayların yoksunluğu, tasarımın olduğu gibi yollara çıkma ihtimalini düşürüyor. Kaldı ki realistik biçimde değişen far tasarımları ile kalkan kuşaklı yan bölümün yerini alan monoblok ayna bağlantıları, önümüzdeki günlerde göreceğimiz yeni Setra modellerinin bir önizlemesi gibi görünüyor.
İşin en merak edilen boyutlarından birisi, yenilenen Setra modelinin ardından Türkiye’deki kullanım oranı bir hayli yüksek olan Mercedes-Benz Travego’nun yeni halinin bu tasarımdan ne kadar etkileneceği. Kaldı ki Mercedes-Benz Travego, dünya çapında bir hayran kulübüne sahip olan tek otobüs modeli.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir