tokat yıldızı

TOKAT YILDIZI TURİZM SEFERLERİ SEFER SORGULAMA

 

Web sitesi: www.tokatyildizi.com.tr

444 00 90

E-Posta: bilgi@tokatyildizi.com.tr

TOKAT YILDIZI TURİZM SEFERLERİ SEFER SORGULAMA

 

GİDİŞ HAREKET SAATLERİMİZ
Tokat-Sivas 07:30-09.00-10.30-12.00-13.00-15.30-17.00-19.00-22.30
Tokat-Samsun 09:30-12:00-13:30-15:00-17:00-20.00-21.00-02.00
Tokat-Trabzon 09:30-15.00-20.00
Tokat-Rize-Hopa 15:00-20:00
Tokat-Giresun 15:00-20:00
Tokat-Elazığ-Bingöl-Muş-Bitlis-Tatvan-Van 17:00
Tokat-Malatya 17:00-19.00-01:30-03:30
Tokat-Nevşehir-Konya 13:00-22.30
Tokat-Kayseri 13:00-15:30-22:30
Tokat-Amasya 09:30-10:30-12:00-13:30-15:00-17:00-18:30-19:00-20:00-21:00-02:00
Tokat-İstanbul-Sarıgazi-Sultanbeyli-Çerkezköy 18:30-19:00
Tokat-Burdur-Fethiye-Ortaca-Dalaman 13:00
Tokat-Kastamonu 10:00
DÖNÜŞ HAREKET SAATLERİMİZ
Sivas-Tokat 07.30-08.30-10.00-11.30-13.00-15.00-16.30-18.00-19.00-20.00
Hopa-Tokat 14.00-18.30
Trabzon-Samsun-Amasya-Tokat 08.00-17.30-22.00
Rize-Tokat 15.30-20.00
Kayseri-Tokat 05.30-10.00-15.30
Turhal-Sivas 07.30-10.30-12.00-14.30-16.00-22.00
Fethiye-Tokat 16.00
Dalaman-Tokat 14.30
Ortanca-Tokat 14.00
Konya-Tokat 10.30-00.30
İstanbul-Tokat 19.30-20.30
Malatya-Tokat-Amasya-Samsun 14.00-20.00
Van-Tokat-Samsun 10.00
Elazığ-Tokat-Samsun 18.00

TOKAT YILDIZI,TOKAT OTOBÜS FİRMALARI,TOKAT OTOBÜS SEFERLERİ,TOKAT SEFER SORGULAMA,BİLET FİYATLARI,TOKAT YILDIZI SEFERLERİ,TOKAT YILDIZI SEFER SORGULAMA