OTOBS FRMALARI


       

TOKAT YILDIZI TURİZM SEFERLERİ SEFER SORGULAMA

[reklam]

Web sitesi: www.tokatyildizi.com.tr

444 00 90

E-Posta: bilgi@tokatyildizi.com.tr

TOKAT YILDIZI TURİZM SEFERLERİ SEFER SORGULAMA

 

GİDİŞ HAREKET SAATLERİMİZ
Tokat-Sivas 07:30-09.00-10.30-12.00-13.00-15.30-17.00-19.00-22.30
Tokat-Samsun 09:30-12:00-13:30-15:00-17:00-20.00-21.00-02.00
Tokat-Trabzon 09:30-15.00-20.00
Tokat-Rize-Hopa 15:00-20:00
Tokat-Giresun 15:00-20:00
Tokat-Elazığ-Bingöl-Muş-Bitlis-Tatvan-Van 17:00
Tokat-Malatya 17:00-19.00-01:30-03:30
Tokat-Nevşehir-Konya 13:00-22.30
Tokat-Kayseri 13:00-15:30-22:30
Tokat-Amasya 09:30-10:30-12:00-13:30-15:00-17:00-18:30-19:00-20:00-21:00-02:00
Tokat-İstanbul-Sarıgazi-Sultanbeyli-Çerkezköy 18:30-19:00
Tokat-Burdur-Fethiye-Ortaca-Dalaman 13:00
Tokat-Kastamonu 10:00
DÖNÜŞ HAREKET SAATLERİMİZ
Sivas-Tokat 07.30-08.30-10.00-11.30-13.00-15.00-16.30-18.00-19.00-20.00
Hopa-Tokat 14.00-18.30
Trabzon-Samsun-Amasya-Tokat 08.00-17.30-22.00
Rize-Tokat 15.30-20.00
Kayseri-Tokat 05.30-10.00-15.30
Turhal-Sivas 07.30-10.30-12.00-14.30-16.00-22.00
Fethiye-Tokat 16.00
Dalaman-Tokat 14.30
Ortanca-Tokat 14.00
Konya-Tokat 10.30-00.30
İstanbul-Tokat 19.30-20.30
Malatya-Tokat-Amasya-Samsun 14.00-20.00
Van-Tokat-Samsun 10.00
Elazığ-Tokat-Samsun 18.00

TOKAT YILDIZI,TOKAT OTOBÜS FİRMALARI,TOKAT OTOBÜS SEFERLERİ,TOKAT SEFER SORGULAMA,BİLET FİYATLARI,TOKAT YILDIZI SEFERLERİ,TOKAT YILDIZI SEFER SORGULAMA

[reklam]

 








Benzer Yazılar

Etiket , , , , , ,

2 Comments

  1. abudllah karataş diyor ki:

    merhabalar BEN abdullah gebzede oturuyorum TOKAT YEŞİLYURTluyum uyku proplemim yoktur muavinlik yapmak istiyorum 18yaşımdayım hadiranda19uma giriyorum lise 1e kadar okudum çalışma günlerimde sıkıntı olmaz her gün boşum allaha şükür hiç bir rahatsızlıgım yok ilaçta kullanmıyorum 70.72kiloyum çalışmak isyiyorum bana ulaşmak isterseniz TEL:05380681607

  2. abudllah karataş diyor ki:

    EN BÜYÜK HAYALİM TOKAT YILDIZINDA MUAVİNİK YAPMAK

Yorum Yaz

Theme by Dizayn ilyas.info
Copyright © 2011 OTOBÜS FİRMALARI

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!