VİP MALATYALILAR TURİZM OTOBÜSLER

VİP MALATYALILAR


VİP MALATYALILAR TURİZM BİLET,MALATYALILAR OTOBÜS FİRMASI,MALATYALILAR TURİZM BİLET FİYATLARI,MALATYA OTOBÜS BİLET,MALATYA İSTANBUL OTOBÜS,MALATYA OTOBÜS SEFER SORGULAMA MALAYTA OTOBÜS FİRMALARI

VİP MALATYALILAR TURİZM OTOBÜSLER” hakkında 3 yorum

  1. ViP Malatyalılar Turizm Esenler Otogarı Yazahanesinde Osman isimli , soyismini öğrenemediğim bilet satıcısı! ve bir arkadaşı tarafından dövülmek istendim. Gerekçesi de başka bir firmayla kendi firmasını kıyaslamammış !?? Çağırdığım otogar polisi ile de tanıştıklarını polis kendisine ismi ile hitap edince anladım. Polis gidip karakola dilekçe verirsin gerekiyorsa işlem yapılır dedi ve beni orda bırakıp gitti, :S resmen benimle dalga geçtiler. Bu ülkenin bu polislerle böyle bir durumda olmasına şaşırmamak lazım. Dilekçe vermek için otogar karakoluna gittim tekrar ama ordaki polis memuru(ben de üniversite mezunu bir devlet memuruyum)da ilkokul çocuğuna bile kullanılmayacak bir üslupla hitap etmeye başlayınca verin kimliğimi dedim, sinirle ve büyük bir hayal kırıklığıyla oradan ayrıldım. Teşekkürler ülkemin sevgili! sorumluluk sahipleri!

  2. Bir yolcunun karşılaşabileceği en kötü otobüs firması. Aynı koltuğu birden fazla kişiye satarlar, haklarını aramak isteyenler çalışanları tarafından tartaklanır, pişkinlikleri de cabası. saat 20 deki arabaları ancak 21 de kalkar. Tas tarak kayıptır, ciddiyet sıfırdır. 1 kere onlardan bilet almak gibi bir hataya düştük bir daha asla almayız. Aynı çirkin tecrübeleri başkasının yaşamasını istemem, bilginiz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir