Özemniyet Turizm

Özemniyet Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları veÖzemniyet Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!

Size önemli bir hatırlatmamız  var :Bu otobüs  firması Efe Tur  otobüs işletmesinin  bünyesine katılmıştır.Bu nedenle  otobüs bileti aldığınızda  Efe Tur bileti  almış olacaksınız.

Bartın Merkezli Seferle yapan otobüs firmasıdır.Filosunda bulunan Son model araçlarla hizmet vermektedir.TV kolduk İnternet imkani ile Yolculuğunuzun rahat geçmesini sağlar.Yeni Özemniyet Turizm hergün Bartın kalkış yeri olmak üzere İstanbul,Ankara,Bursa ve İzmirden karşılıklı seferleri vardır.

Bartın İstanbul Şube Telefon numaraları

Özemniyet Turizm İstanbul

 Esenler Otogar
 Beşiktaş
 Arıcılar
 Harem Otogar
 Kadıköy
 Yeni Çamlıca
 Kartal
 Maltepe
 Ümraniye
 Ü. Tepeüstü
 Dudullu
 Üsküdar
Tel 1:
Tel 2:

Özemniyet Turizm Seyahat Kart

Firma müşterilerine özel indirimler ve puan toplama imkanı sağlayan indirim kartı seyahat kart ile ve resmi internet sitesinden online bilet satışı sunmaktadır.

Otobüs Filosu ve Araçları

Özemniyet otobüsleri arasında 3 adet marka bulunmaktadır mercedes travego, setra ve neoplan otobüslerde bulunan son teknoloji ile yolcularına hizmet vermektedir.

 

 

1 cevap
  1. engin
    engin says:

    Daha önce puan kart vardı numaramızı girince içindeki puanlarımızı görelilitorduk şimdi seyhat kart yazınca çıkmıyor giremiyorum lütfen bilgilendirin 05368223374

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir