YENİ TASARIM 2012 MODEL TRAVEGO ÖZELLİKLER

[reklam]

Yeni gösterge ekranı, sürüş konforunun son gözdesi.

Yeni Travego’nun 3 boyutlu formatta, renkli görselliğe sahip gösterge ekranı, sürücüye aracın durumunu net ve anlaşılabilir bir şekilde aktarıyor. Araç hareketsizken sürücü, gösterge ekranından; kapılar, bagaj bölmesi kapakları, motor kapakları, tavan kapakları ve frenler hakkındaki bilgileri takip edebiliyor. Araç seyir halideyken ise tempomat, limitör, şerit takip asistanı ve diğer önemli bilgileri ekrana yansıyor. Böylece kullanıcı her an araç hakkında bilgilendiriliyor.

 

Yeni nesil Koltuklar

Yeni Travego’nun yeni nesil (NCS) koltukları; ergonomik yapısının yanı sıra rahat kullanımı ile yolculuk keyifini artırıyor, en uzun yolculuklarda dahi benzersiz konfor sunuyor.

 

Viraj içi aydınlatma farları ve yolumu aydınlat ışıklandırma sistemi

Mercedes-Benz teknolojisinin geliştirdiği dönüşler sırasında köşeleri aydınlatan far sistemi ile artık yolunuzun her noktası aydınlık.

Travego’nun her bir parçası üretime gitmeden önce defalarca test edilir ve üretimin her aşamasından sonra gerçekleştirilen sıkı denetimler sayesinde mükemmel bir kalite sağlanır.

Yeni Travego ile doğa dostu BlueTec dizel teknolojisi

EURO 4 egzoz emisyon normlarını karşılayabilmek için çalışan Mercedes-Benz, ülkemizde 2009 yılından beri SCR teknolojisini kullanmaktadır.

[reklam]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir