Sanal Otobüs

2018 Temsa Maraton Fiyatları

Temsa üretimli olan Maraton  bilginiz üzere  yenilenerek piyasaya  çıktı bu yazımızda 2018 ve öncesi modellerin ortalama fiyatları hakkında bilgiler vermek. En doğru bilgiyi Temsanın resmi web sitesinde yer alan yetkili satıcılar kısmından elde edebilirsiniz.İkinci el Maraton otobüs fiyatları için de internet üzerinden kısa bir araştırma ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakat biz ortalama bir fiyatı yazımızın içerisinde aktaracağız.Önce kısaca Temsa otobüslerinden ve özellikle Maratondan bahsedelim.

Temsa Maraton  Otobüsleri

Kendisine yakışır bir  yenileme  geçiren  Maraton otobüs son haliyle  gerçekten  çok  şık  bir otobüs  haline bürünmüş diyebiliriz.Yeni  çıkan otobüsler  gerçekten  hepside  güzel.Çıkar  çıkmaz  tüm dikkatleri üzerine çeken Temsa Maraton kısa  süre içerisinde de yollarda ki  yerini  almıştır.
Temsa   şehirler arası ve şehir için yolcu taşımacılığında kullanılmak üzere araçlar üretiyor.Safir,Prestij ve Maraton bunlardan ilk akla gelenlerden.Özellikle Safir ve Maraton şehirler arasında hizmet veren firmalar tarafından tercih edilmesiyle daha ön plana çıktı diyebiliriz.
Maraton otobüsleri belkide ilk şehirler arası yolculuk yapanların gördüğü bir otobüstü.
Temsa bilindiği gibi Maraton üretimini durdumuş o yıllarda Safir üretimi devam etmişti.Fakat geçtiğimiz sene 2016 yılı içerisinde yenilenmiş Maraton ile tekrar yollara döndü dersek yerinde olur.Tabi bu Temsa’daki değişiklik Maraton ile sınırlı kalmadı Safir otobüsleri de eski halinden bir hayli  değişti ve gelişti.Özellikle Safir Vib otobüsleri beklenen etkiyi bıraktı.Biz yazımıza da konu olan Maraton hakkında daha fazla söz edeceğiz.

Öne Çıkan Özellikleri

Geniş sürücü bölgesi, ergonomik tuş takımı ve dijital gösterge
paneli ile kaptanların konforu için her ayrıntı düşünüldü. Olumsuz
hava ve yol koşullarında dahi mükemmel yol tutuşu sağlayan
Maraton ve Maraton VIP’de AEBS ve LDWS ile yolcuların ve
kaptanların güvenliği en üst düzeyde12.2 ve 13 m seçenekleri ile 41+1+1’den 46+1+1’e varan
koltuk opsiyonları sunan Maraton ve Maraton VIP, koltuk
ile koridor arasındaki basamaksız dizaynı, güçlü ısıtma-
soğutma sistemi, rahat ve geniş koltukları ile yolcularına
beklentilerin ötesinde seyahat etme imkanı sağlıyor.

Temsa Maraton Fiyatları

2018  Model  Temsa Maraton  Sıfır  Kilometre  otobüs  Otobüs  Satışı ilanı  veren bir sitede  280  Bin Euro  olarak  satışa  sunulmuştur.Bu rakam dikkate  alındığında  bu günkü  kurla birlikte  yaklaşık olarak  1.1Milyon Tl  gibi  bir rakam diyebiliriz.Yazımıza başlarken de dediğimiz gibi bu fiyatlar ortalama olarak ele alınmıştır.Temsa’nın İstanbul şubesine ait telefon olan 0 216 544 52 00’ı arayarak detaylı bilgi edinebilir veya yetkili satıcılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İkinci  el  olarak  model olarak  değişkenlik  göstermektedir.Bizim Temsa Maraton Otobüsünün satıldığı internet sitelerinden edindiğimiz bilgiler bu yönde.Fakat  ortalama  bir  fiyat vermek  gerekirse  180 Bin  ile  – 235 Bin  Euro  arasında  değişmektedir.
Bu yazımızda Temsa otobüslerinin özellikleri 2018 model fiyatları ile ikinci el fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalıştık umarız ve dileriz ki faydalı olmuştur.Bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız aşağıda ki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Travego yakıt tüketimi hakkında ki yazımızı şimdi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle