Sanal Otobüs

Adiyat Turizm Malatya

Adiyat Turizm Malatya ‘da hizmet veren ve çeşitli organizsayon hizmeti veren bir şirkettir. 2012 yılı içerisinde kurulumunu tamamlayarak çalışmaya başlamıştır.
Kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği bazı kriterler bulunuyor. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi daima ön planda tutulmuştur. Bir çok alanda hizmet veren işletme tüm bu alanlarda sürekli yenilikler yaparak kendisini geliştirmeyi hedeflemektedir.
Adiyat Turizm çağın getirdiği tüm yenilik ve imkanları uygulayarak hizmet verdiği alanları ve çeşitliliği arttırarak müşterilerine daima iyi hizmet vermeği amaçlamıştır.

Hizmet için gerekli olan belgelerden Türsab belgesine sahiptir. Belge no ise : 7225 üyesi ve B2 uluslararası taşıma belgesine sahiptir. Buradan da anlaşılacağı üzere  yurt dışı turlar ve oranizasyonlarda yapılabilinmektedir. Hem yurtiçi hem de yurt dışı tur , otel rezervasyonları , uçak bileti , tren bileti , kongre , seminer , bayi toplantıları, fuar , spor oganizasyonları , öğrenci, personel ve turizm taşımacılığı, kurumsal filo kiralama, VIP transfer ve rent-a car, otelcilik ve inşaat & taahhüt alanlarında faaliyet gösteren firma deneyimli, güler yüzlü, çözüm üreten, kendi branşında uzman personelleri ile; yeni ufukları sizlerle birlikte keşfetmekte ve gelişimine devam etmektedir…

Adiyat Turizm Malatya Telefon Numarası

Merkez OFİS : Yeni Hamam Mah. Kuyumcular Çarşısı, Kuyumcu İş Hanı Kat:1/No:1 Battalgazi / MALATYA
Telefon: +90 (422) 322 41 88 – (422) 325 08 08
7/24 : +90 (554) 376 48 25

Adiyat Turizm gerçekleştirdiği bazı organizayonlar ve turlara ait görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır. Bu hesapları takip ederek bilgi edinebilirsiniz. Hesaplara www.adiyattur.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Malatya otobüs firmaları :

Malatya Medine Turizm
Beydağı Turizm
Kayısı Ken Turizm

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle