Sanal Otobüs

Aksaray Birlik Turizm Şubeleri Telefon Numaraları

Aksaray Birlik Turizm Şubeleri Telefon Numaraları

Aksaray Birlik Turizm İstanbul Dudullu Harem Esenler Alanya Konya Kayseri otobüs bileti telefon nuamarasıyla sorgulanmaktadır. Biletlerini online almak isteyen yolcularımız www.sanalotobus.com sitemize giriş yaparak nereden nereye kısmına gidecekleri yeri yazarak online bilet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz Aksaray Birlik Adana,Ankara,Antalya,Konya,Nevşehir,Afyon,İzmit illerine seferler düzenlemektedir.

Aksaray Birlik Turizm Rezervasyon

Otobüs bileti rezervasyon işleminiz için farklı kanalları tercih edebilirsinz. Sitemizin bilet bölümünden otobüs biletinizi rezervasyon işlemini

Türkiye’de kara yolu ulaşımı oldukça gelimiştir. Otobüs sektörü ise sürekli kendini yenilemektedir. Otobüs firmalarının bünyesinde yer alan otobüsler gerçekten ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bunlardan bazılarını aktaracak olursak kişiye özel koltuk arkası televizyon , ücretsiz kablosuz wifi ile internet keyfi , her koltukta emniyet kemeri ile güvenli yolculuk ve geniş rahat koltuklar gibi bir çok fark yaratacak detay yer almaktadır. Tüm bu özelliklerin yer aldığı otobüs şirketlerin otobüs bileti   www.sanalotobus.com dan hiç bir üyelik gerektirmeden kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Aksaray Birlik Turizm
Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm Telefon Numarası

  • Aksaray Birlik Turizm Merkez Adresi: ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ NO: 7 AKSARAY / TÜRKİYE ‘dir.
  • Türkiyenin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi: 444 68 68
  • Daha fazla bilgi için Web Site: www.aksaraybirlik.com.tr
  • Görüş öneri ve istekleriniz için E-posta : bilgi@aksaraybirlik.com.tr

Aksaray Birlik Turizm Yükseller Birlik Turizm tam ismiyle bilinmektedir.Özellikle Konya Aksaray , Nevşehir ve Kayseri arasında yapmış olduğu otobüs seferi oldukça popülerdir. Kayseri Aksaray otobüs seferleri hakkında yayınlanan bir makalemiz sitemize yer almaktadır.Hergün 5 seferi ile yolcularına hizmet vermektedir.Online olarak otobüs bileti satış ve rezervasyon yapabilme olanağını sunmasıyla büyük bir kolaylık sunmuş ve sadık müşterileri tarafından takdir ile karşılanmıştır.

Aksaray‘ın köklü otobüs firmalarından birisi olarak adlandırabileceğimiz Birlik Turizm özellikle İstanbul seferleriyle dikkat çekiyor.İstanbul’a Anadolu yakasında Dudullu  ,Avrupa yakasında ise Alibeyköy ve son olarak Esenler otogarında seferlerini tamamlıyor.Daha detaylı bilgi için söz konusu bilet satış şubesini telefon ile arayabilir bilgi alabilirsiniz.Bu otobüs firması hakkında ki görüş ve şikayetlerinizi yazımızn alt kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle