Sanal Otobüs

Alaçam Bafra Express

Alaçam Bafra Express

Alaçam Bafra Express Turizm otobüs bileti firmaları  ve seferleri hakkında  bilgileri için yazımızı  okumanız yeterlidir.
2017  yılında  kurularak  seferlerine  başlaması  beklenmektedir.Daha önce var olan otobüs işletmesi  bünyesinde gerçekleştirdiği  köklü  değişiklikler ile  yeniden yollarda.
Kurucusu Atalay YILMAZ  önderliğinde  farklı  bir konsept ile  hizmetlerini  sürdürmenin  hedefi içerisinde olan otobüs işletmesi  bu kez gerçekten iddalı  geliyor.
Bafra merkezli otobüs seferleri  yapacak  olan firma  kurulumunu  tamamlayarak  seyahatlerine başladı.
Kısa  süre içerisinde de  web sitesi  yayında  olacak  olan  firmanın otobüs biletlerini sitemiz üzerinden de online olarak sorgulama  imkanına sahipsiniz.
Mart  ayında  görkemli bir  açılış töreninin ardından seferlerine  başlayan  şirketten gelen son  habere  göre otobüs teslimatlarıda aralıksız olarak devam  ediyor.Filosunda ki otobüslere  baktığımızda  bir çok  farklı modeli  görmeniz  mümkündür  diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde ise  Mercedes  Benz ‘in üretimini yaptığı ve geçtiğimiz yıl içerisinde  otobüs sektörüne sunduğu yeni  Travego  teslimatı ile  ile  yeni  sezon öncesi  hazırlıklarına devam ediyor.
10”  çok  fonksiyonlu ekran ile  yolcularına  keyifli ve eğlenceli  bir  yolculuk  imkanını sunmak istiyor.

Yeni Rahat’Hat (2+1) Araçlarla Hizmet Vermeye Devam Etmekte
Amaç Siz Değerli Yolcuların ”Rahatlığıdır”…
Öncelikleri; ‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması’
ve ‘kaliteyi, opsiyon olarak değil standart olarak sunmak’…
Alınan son  bilgiye bu  Rahat’Hat İstanbul  ile Bursa arasında sefer  yapacaktır.Ayrıca  Alaçam  merkezli seferleri yapan Bafra Express  Turizm  İstanbul  seferleri  ile  hizmet vermeye devam ediyor.

Bafra Express  Turizm Telefon Numaraları:
Alaçam Tel:0(362)621 35 40-622 00 36
Bafra Tel:0(362)544 20 43-544 16 65
İstanbul:0(212)658 11 55
Bursa:0(224)261 54 38

Bilet almak  ve  tüm aklınızda kalan sorular için  yukarıda  sizinle  paylaştığımız telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Yaptığınız  yolculuk sonrasi  www.sanalotobus.com sitesini  ziyaret edip  yorum  bırakmayı  unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle