Sanal Otobüs

Alanyalılar Turizm

Alanyalılar Turizm

Alanyalılar Turizm Antalya Alanya ilçesin seferler yapan otobüs firmasıdır.Bilet Fiyatları ve telefon numaralarına  buradan ulaşabilirsiniz.

Alanya otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Alanyanın Tek otobüs firmasıdır.

Alanya Antalya Manavgat İstanbul İzmit Düzce seferleri vardır.

Alanyalılar Turizm Telefon Numaraları

Tel: (0 242) 511 74 03   Tel2: (0 242) 513 96 80
Fax: (0 242) 511 74 14
Belediye otogarı
Kızlarpınarı Mahallesi / Merkez / Alanya

İyi hizmet verebilmenin altında yatan temel nedenin personel kalitesi olduğunu düşünen yönetimi, periyodik aralıklarla kaptan, , hostes, muavin, bilet satış sorumlusu ve halkla ilişkiler gibi birimlerine liderlik, takım çalışması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, iletişim teknikleri vb. konularda hizmet içi eğitim programları düzenleyerek personel kalitesini ve dolayısıyla da hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Alanyalılar Turizm; Bir Araya Gelmek bir başlangıçtır ,bir arada kalmak bir ilerlemedir..Bir arada çalışmak başarının ta kendisidir” anlayışını hizmet kalitesinde ilke edinmiştir. Bugün şehirlerarası otobüs taşımacılığı kaliteyi, güvenliği ve hizmeti ön plana çıkarıyor. Hizmet anlayışı da yeni teknolojik gelişmeler ve yolcuların değişen ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenip yeni bir boyut bulmaya başlıyor Sizlerden gelecek eleştiri, öneri ve talepleriniz ile her zaman daha iyi ve güzele ulaşmak amacıyla,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Arzu dedi ki:

  Alanyalılar tam bir rezillik şöföründen tut hostesine kdar hiçbirinde
  Saygı denilen hiçbirşey yok , müşteriye öncelikle nasıl davranılması
  Gerektiği konusunda bilgi alın ondan sonra insanlara hizmet verin
  06.09.2014 19:30 seferiydi ayrıca bindiğim selma hostes acayıp ulala biri
  Müşteriye nasl davranılmasını bilmiyor

 2. Ahmet Sadir dedi ki:

  Alanyalılar berbat (belki diğerleri de berbattır bilmiyorum)… İçeride bir köşeye çekilen muavin ikide bir sigara yakıyordu. ikaz ettiğimde “içeride kimse icemez yasak” diyor. Ama gidip söylemem sonrasında ancak adam gibi nefes alabildim.

 3. Ahmet Sadir dedi ki:

  Sefer: 2 Eylül 2014 19:55 Antalya – AlAlanyalılar berbat (belki diğerleri de berbattır bilmiyorum)… İçeride bir köşeye çekilen muavin ikide bir sigara yakıyordu. ikaz ettiğimde “içeride kimse icemez yasak” diyor. Ama gidip söylemem sonrasında ancak adam gibi nefes alabildim

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle