Sanal Otobüs

Anka Turizm

Anka Turizm

Anka Turizm Eskişehir Ankara arasında seferler yapmaktadır. Hergün karşılıklı olarak seferleri vardır. Otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.Ankara Eskişehir otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden anında ve kolayca alabilirsiniz.

 

ANKA TURİZM TAŞIMACILIK olarak 2005 yılından itibaren öncelikli olarak turizm taşımacılığı konusunda Kuşadası ve çevresinde faaliyet göstermektedir.
Şirket olarak teknolojik gelişmeler ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma kapsamında yenilenen filosu ile çevre ören yerleri, kültür turları, bayi toplantıları, seminer ve kongre organizasyonları , havalimanı transferleri gibi turizm taşımacılığı faaliyetlerinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmeti, tecrübeli ve profesyonel personeli ile titizlilikle en uygun sunan ANKA TURİZM TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. son model farklı marka araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir hizmet anlayışını edinen ve bunu uygulayan ANKA TURİZM TAŞIMACILIK her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Anka Turizm Telefon Numarası

0222 444 0 970 – 227 88 88

www.ankaturizm.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle