Sanal Otobüs

Ankara Bursa Otobüsle Kaç Saat Sürer

Ankara Bursa Otobüsle Kaç Saat Sürer

Ankara ile Bursa arasında yolculuk yapacaklar için merak edilen bir soruya bu yazımız cevap niteliğinde olacaktır. Ankara Bursa otobüsle kaç saat sürer ve kaç kilometredir. Kalkış merkezi olarak şehir merkezi içerisinde yer alan Aşti dikkate alınarak yapılan hesaplamalar sizlerle paylaşacağız.

Ankara Bursa Otobüsle Kaç Saat

Başkentimiz ile Bursa arası kilometre olarak yaklaşık 390 kilometre olarak hesaplanmıştır.Özel bir araça bu mesafe
daha az bir süre ile alınırken şehirler arası otobüsler ile biraz daha uzun sürmesi beklenmelidir.
Ankara ile Bursa arası otobüsle: 5:30 saat ile 6 saat arasında sürmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz bu seyahat süresi ortalama bir süredir.Bildiğiniz üzere mevsim koşulları , trafik durumu gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır.Bu sefer icra edilirken dinlenme tesislerinde mola verilmektedir.Yol  hali olduğundan bazı durumlarda yolcuları tam zamanında otobüsteki yerlerini alamıyorlar böylece ufak tefek gecikmeler olabilmektedir.

 


Başlıca otobüs firmaları: Değerli ziyaretçilerimiz bu güzergah üzerinde sizlere hangi şehirler arası otobüs firması ile seyahat edebileceğinizi aktarmak istiyoruz.Fakat bu konu ile alakalı daha detaylı bir makalemiz bulunuyor buradan o makalemizi okuyabilirsiniz.
Türkiye’de en çok bilinen Metro Turizm Kamil Koç Turizm ile Pamukkale Turizm otobüs seferleri bulunuyor. Bursa denildiğinde akla ilk gelen bir firma olan Nilüfer Turizm de bu güzergahta seferlerini büyük  bir özveriyle sürdürmektedir.

Bu firmaların dışında Kayseri Süha Turizm, Tokat otobüs firmalarından Niksarkale Turizm Lüks Erova Turizm ile Esadaş Turizm de en çok sefer yapan firmalar arasında gösterilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle