Sanal Otobüs

Ankara Çatalzeytin Otobüs Bileti

Ankara Çatalzeytin Otobüs Bileti

Ankara Çatalzeytin otobüs bileti  seferleri  ,  otobüs bilet fiyatları  ve  firmaları  www.sanalotobus.com da.
Otobüs bileti  arıyorsanız  doğru adrestesiniz.

Ankara ile  Çatalzetin arasıda seyahat edebileceğiniz  otobüs  firmaları Metro Turizm  ile  Süha Turizm ilk olarak  bu işletmelerin kısaca  tanıtımlarını  sizlere  yapalım .
Metro Turizm :  Türkiye genelinden otobüs seferlerini gerçekleştiren otobüs firmasıdır.En fazla  otobüse  sahip ve en çok seferi  yapan firma  konumundadır.Yolculuklarda standart olarak  bazı hizmetleri sunmaktadır.
Metro Süit  Class  V Style  gibi  sınıflandırdığı  otobüsleri  ile  farklı bir  seyahat deneyimini  sizlere  sunma gayreti  içindedir.444 34 55 çağrı  merkezi.
Süha Turizm :  Merkez olarak Kayseri olmasına  rağmen bir çok  değişik merkezden otobüs seferi  vardır.Bunlardan biriside bu yazımıza konu  olan Çatalzeytin ile Ankara  arasındadir.Servisin başlangıç  yeri   Kayseri  ve  Ankara üzerinden sefer  son bulmaktadır.
Koltuk arkası  interaktif yayın yapan tv   kulaklık  , araç  içi  sıcak ve  soğuk ikramlar  standart olarak  yolcularına sunulmaktadır. 444 11 38  ile  firmaya  ulaşmanız  mümkündür.

Çatalzeytin, Kastamonu iline bağlı bir ilçedir. 1954 yılında ilçe olmuştur. Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer almakta olup, kuzeyi Karadeniz, güneyi Taşköprü ve Devrekani, doğusu Sinop’un Türkeli ilçesi, batısı Abana ve Bozkurt ilçeleri ile çevrilidir. Kastamonu il merkezine 100, Ankara’ya 350 İstanbul’a 650 kilometre uzaklıktadır. Merkezi Sinop ile Kastamonu il sınırında yer almaktadır. Bu iki ili Çatalzeytin’in doğusundan Karadeniz’e dökülen Akçay ayırır. Adını sahilinde bulunan kayıkçıların kayıklarını bağladığı çatal zeytin ağacından almıştır. Toplam 41 köyü vardır.

Otobüs Bileti Fiyatı  30 tl olarak  belirlenmiştir.Seyahat  süresi  ise  4 saattir.Otobüs biletinizi  sitemiz üzerinden online ve kolayca satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle