Sanal Otobüs

Antalya Aydın Otobüs Firmaları Biletleri

Antalya Aydın Otobüs Firmaları Biletleri

Antalya’dan Aydın’a bir seyahat planınız varsa www.sanalotobus.com üzerinden bu güzergah üzerinde ki size en uygun otobüs firmalarının biletlerini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer şirketlerin  biletlerini karşılaştırma imkanına sahip olabilirsiniz.Antalya Aydın Otobüs firmalarını kısaca sizlere tanıttık.

Antalya-Aydın Arasında Sefer Yapan Otobüs Firmaları

Isparta Petrol Turizm: Bu otobüs firması sefer yaptığı şehrin adını alarak kurulumunu tamamlamış ve yolcu taşımacılığına başlamıştır. Çağrı merkezine ait telefon numarası 444  34 34 ile hizmet veriyor. Isparta ile birlikte Antalya-Aydın seferlerini de yürütmektedir. Vip Plus otobüsleri ile rahat ve konforlu bir yolculuk vaat eden otobüs firmasının  biletini sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm: Kurulduğu ilk yıllarda  Kale-Çan Seyahat ve Çan Birlik isimlerini kullanmıl olsada 1992 yılı içerisinde yeni bir akım ile Çanakkale Truva Turizm olarak karar verilmiş ve o günden günümüze kadar da bu isimle hizmet vermeye devam etmektedir. 444 00 17 müşteri hizmetleri telefon numarası ile destek alabilirsiniz.

Güney Akdeniz Turizm: İlk olarak Akdeniz Seyahat firma ismiyle hizmet vermeye başlamıştır. Günler geçtikçe ve yeni seyahat noktalarını hizmete açtıkça ismine Güney ekleyerek yeni bir atılım yapılmıştır. 2002 yılı içerisinde ise firma gerçekten de köklü değişiklikleri gitmiş ve filosunda ki tüm otobüs yenileme kararını almıştır. Günümüzde ise 90 üzerinde otobüs sayısı ile bir çok noktaya seferlerini gerçekleştirmektedir. Akdeniz de ise Antalya da olan seferler ilk olarak Adana ve daha sonra da Hatay’a kadar uzatılmıştır. 2010 yılı içerisinde teknolojinin de otobüslerde gelişmesi ile tekrar bir yenileme yapılmış Seyr-i Sefa adını verdikleri bu özel otobüsleri ile seferlerini düzenlemeye başlamışlardır. Başta Ankara ve İstanbul olmak üzere günde 3 seferi ile hem gidiş hem de dönüş yolunda hizmet vermektedir.

Metro Turizm: Ülkemizde en çok bilinen otobüs firmalarından birisidir. İki şehir arasında hengi otobüs firması sefer yapabilir diye bir düşünceniz olursa en büyük aday şüphesiz ki Metro Turizm olacaktır. Günümüze gelindiğinde bir çok noktaya seferini düzenliyor. Metro Turizm Antalya-Aydın seferi ile yine karşımızda.Bir otobüs ile yaptığı seferler talep olduğu taktirde arttırmaktadır.

Antalya-Aydın Otobüs Bilet Fiyatları

Bu güzergah üzerinde seferi olan otobüs işletmelerini size yukarı kısımda tanıtmaya çalıştık. Kısa kısa olsada bu tanıtımlar sizlere yol gösterecektir.Peki bu şirketlerin bilet fiyatları nedir. Bu sorunuzu hemen cevap verelim.

Metro Turizm 50 Tl ye bilet satışı yaparken diğer firmalar 40 tl ile biletlerini satışa sunuyor.

Otobüs Bileti SanalOtobus.Com

Otobüs biletinizi sanalotobus.com üzerinden satın alın ve karlı çıkın. Neden SanalOtobüs  çünkü sitemiz de kurmuş olduğumuz sistemden tam 100 den fazla otobüs firması yer alıyor. Yani bu demek oluyor ki seyahat etmek istediğiniz iki merkez arasında altarnatifli bir durum ile karşılaşıyorsunuz. Bu sayede firma fiyat saati karşılaştırarak otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle