Sanal Otobüs

Antalya Malatya Otobüs Seferleri ve Biletleri

Antalya Malatya Otobüs Seferleri ve Biletleri

Antalya Malatya otobüs seferi yapan firmaların biletlerini sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Hergün yüzlerce yapılan otobüs seferlerinin biletlerini güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Antalya’dan Malatya’ya sefer düzenleyen şirketleri incelediğimiz de ;

İki Malatya otobüs firması
İki Elazığ otobüs firması
Bir Kahramanmaraş firması
Bir Tunceli otobüs firması
Bir Bingöl firması
ve bir Van otobüs firması bulunuyor.

Antalya Malatya Otobüs Firmaları

Bu başlık altında Antalya’dan Malatya otogarına sefer yapan otobüs firmalarının seferlerini incelenecektir.

Malatya Zafer Turizm : Malatya merkezli seferleri düzenleyen otobüs firmasıdır. Antalya’dan kalkış yapan araçlar Malatya istikametine doğru seferlerini sürdürmektedir.
1 adet seferi bulunan firmanın Antalya otogardan kalkış saati 18:00 dir. Otobüs bileti ücreti ise 130 lira olarak belirlenmiştir.

Malatya Beydağı Turizm : Malatya’ya seferi olan bir diğer otobüs firmasıdır. Karşılıklı olarak yapılan seferin Antalya kalkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir.
130 liralık bilet satış fiyatı bulunuyor.

Elazığ Murat Turizm : Elazığ otobüs firmasıdır. Elazığ’dan seferine başlayan otobüsler Malatya üzerinden Antalya’ya ulaşmaktadır. Karşılıklı olarak yapılan seferler tercihlerinizde bir seçenek oluşturmaktadır. Bilet fiyatları ise 130 liradır.

Öz Elazığlılar Turizm: Antalya’dan seferine başlayan ve Malatya üzerinden Elazığ’a ulaşmaktadır. Bu nedenle Antalya Malatya otobüs firmaları arasında bu otobüs firmasını görüntülemektesiniz.
Toplam seyahat süresi 14:30 saattir.

Has Bingöl Turizm : Bingöl Antalya seferlerini günlük bir sefer ile sürdürmektedir. Yol güzergahı üzerinde Malatya yer aldığı için tercih edebilirsiniz. Bilet satış ücreti 120 liradır. Ayrıca otobüs kalkış saati 10:30 olarak belirlenmiştir.

Vangölü Turizm : Bu güzergah üzerinde sefer yapan bir diğer otobüs firmasıdır.

Öz Elbistan Turizm :

Antalya Malatya Otobüs Bileti Nasıl Alınır

Bu güzergah üzerinde bir seyahat planınız bulunuyorsa ihtiyacınız olan otobüs biletini nasıl alabileceğiniz hakkında bilgilendirici bir başlığın sizin için faydalı olabileceğini düşünüyoruz.
Öncelikle yukarıda yer alan otobüs firmalarının resmi internet sitelerinden otobüs biletinizi temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra terminal ve otogarlarda bulunan bilet satış ofisleri, yazıhanelerden de bilet alımı yapabilirsiniz.

Dilerseniz sitemiz üzerinden de online olarak satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden alınan biletlerin size sağladığı bir kaç fayda bulunuyor.

  1. Size diğer otobüs firmalarının da bulunduğunu belirtir.
  2. Seyahat etmek istediğiniz saati belirleyebilirsiniz.
  3. En uygun otobüs biletini görüntüleyebilirsiniz.
  4. Vakit kaybının önüne geçebilirsiniz.
  5. Otobüs özelliklerini görerek tercihleriniz doğrultuğunda otobüsü seçebilirsiniz.

Bir çok konuda avantaj sağladığı için biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yapabilir ve daha sonra alabilirsiniz.

Antalya ile Malatya arasında otobüs ile yolculuk yaptınız mı? Seyahatinizi yorumlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle