Sanal Otobüs

Antalya Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya Tunceli Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da . Antalya Tunceli’ye giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Yazımızın  başlığından da  anlaşılacağı  üzere Antalya ile Tunceli  arasında  ki  otobüs firmalarınını  sizlere  sunacağız. Öncelike  sizde sitemiz üzerinden üst  kısımda yer  alan  bilet  satış  ekranını  kullarak  biletinizi  online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Bilet almak için  veya   sorgulama için saatlerce  otobüs  terminallerinde  gezmenize  gerek  kalmadı.

Bu güzergah üzerinde  sefer yapan  işleme ise Can Dersim Tuncelililer Turizm
Tunceli  otobüs seferlerini  gerçekleştiren  otobüs  şirketinin  diğer  bir  merkezi  ise yaz  turizm ile  dünyada  önemli  bir merkez olan Antalya seferleridir. Bu  iki şehrimiz arasında  tek  otobüs  firması olarak  karşımıza  çıkıyor. Tunceliler Turizm Hakkında  daha  detaylı bilgiyi 444 00 62  ‘den  öğrenebilirsiniz.

Antalya Tunceli Arasında ki  Yol Güzergahı

ANTALYA Serik  Manvgat  Alanya  Gazipaşa  Anamur   Taşucu Silifke MERSİN Tarsus ADANA Ceyhan  OSMANİYE KAHRAMANMARAŞ  Pazarcık    Gölbaşı(Adı)Erkenek(mlt)  MALATYA  ELAZIĞ  Kovancılar TUNCELİ

Tunceli’de Gezilecek Bir Yer.

Pertek ilçesinin güneyinde, Murat Irmağının kıyısında yer alan cami giriş kapısının üzerinde yer alan kitabeye göre Koca Hacılı Ali oğlu Çelebi Bey tarafından 1569’da yaptırılmıştır.

Çelebi Ağa Camii, bu bölgenin Keban Baraj Gölü suları altında kalmasıyla, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Restorasyon Bölümü tarafından taşları numaralandırılmak suretiyle Pertek ilçesinin Soğukpınar Mahallesine bugün bulunduğu yere taşınmış ve burada yeniden monte edilerek kullanıma açılmıştır.

Yapmadan Gönme :

Munzur Irmağının kaynağını oluşturan ve 40 gözden oluşan Munzur Gözelerini görmeden, Ağlayan Kayaların yanı başında bir hatıra fotoğrafı çektirmeden, Munzur Vadisi Milli Parkını, Çemişgezekte ki in Deliklerini gezmeden dönmeyin.

Antalya Tunceli Otobüs Bileti ‘ni sitemiz üzerinden online olarak satın alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle