Sanal Otobüs

Artık Otobüslerde Kulaklık Verilmeyecek

Artık Otobüslerde Kulaklık Verilmeyecek

Geçtiğimiz günlerde söyleti olarak dolaşan otobüslerde kulaklık artık dağıtılmayacak firmalar tarafından uygulanmaya başlanmış.
Pamukkale Turizm sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada , hijyen koşulları nedeniyle gerçekleştirilen anket çalışmaları nedeniyle 10 Ekim 2018 tarihinden itibaren araç içerisinde kulaklık dağıtılmayacağını duyurdu. Fakat şahsınıza ait kulaklıkları kullanabileceğiniz hatırlatmak isteriz.

Bunun yanı sıra Malatya merkezli otobüs seferleri yapan Malatya Medine Turizm’de almış olduğu karar ile birlikte seyahat boyunca araç içi kulaklık dağıtılmayacağını açıklamıştır. Yolcuların kendisine ait kulaklıklarını getirmeleri gerektiği belirtilmiştir.

 

Otobüs sektörü içerisinde bu uygulama yaşanan ekonomik krizle alakalı olduğu konuşuluyor. Ayrıca bu uygulamanın daha artacağı ve diğer firmalarında kulaklık dağıtımını durdurması haberleri gelebilir.
Siz otobüslerde kulaklık dağıtılmaması hakkında ne düşünüyorsunuz. Alınan bu kararların ne ile ilgili olduğunu yorum olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle