Sanal Otobüs

Balıkesir Kırşehir Otobüs Bileti ve Seferleri

Balıkesir Kırşehir Otobüs Bileti ve Seferleri

Balıkesir Kırşehir otobüs bileti  ve otobüs seferlerinin biletleri sitemizde. Online otobüs biletinin adresi www.sanalotobus.comBu  güzergahta otobüs bileti  alabileceğiniz otobüs  firmaları  aşağıda kısa  tanıtım yazıları  ile  birlikte.

Elazığ Hazar Turizm: Sezonluk olarak bu güzergah üzerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle bazı dönemlerde Elazığ Hazar Turizm ile Balıkesir Kırşehir otobüs bileti alamayabilirsiniz.

1967′ de Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile münferit yolcu taşımacılığı ile HAZAR TURİZM taşımacılığa başlamıştır. 1970′ li yıllara kadar havalı Apollo marka araçlar ile o günlerin zor koşullarında yolcu taşımacılığına devam edilir.

1970′ li yıllarda Mercedes fabrikasının ürettiği dönemin meşhur ve hala günümüzde bile çalışmaya devam eden O 302 otobüsler piyasada yerini alarak düzenli olarak şehirler arası yolcu taşımacılığı büyük bir rekabet içinde hizmet verilmeye çalışılır.
elazig-hazar-turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm: 1971 yılından bu  yana ferdi olarak yapmakta olduğumuz şehirler arası yolcu taşımacılığını ilimizde yeni bir segment oluşturmak , ilimizi Türkiye genelinde tanıtmak ve ismine yakışır şekilde temsil etmek için Lüks Kahramanmaraş Turizm ismini seçerek işe koyulduk.

Kahramanmaraş Ekonomisi ve Sosyo Kürtürel yapısıyla cok canlı bir şehirdir. Bu nedenle ilimize hizmeti kendimize bir görev edinerek halkımıza hizmetin en iyisini sunmak ödevimiz olacaktır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm daima yenilikçi, dinamik ve gelişime açık bir yapıya sahip olacaktır. Çünkü siz değerli yolcularımızın en iyi hizmeti hakettiği birincil düsturumuzdur.

Hizmetlerimizi kusursuz  ve tam olarak sunmaya çalışmak bizim için sonsuz bir  mutluluk olacaktır.

Sizi “Yolculuk Keyfine” davet ediyoruz.Diğer bir firma  Metro Turizm otobüs  işletmesidir.

Balıkesir İle Kırşehir Yol Güzergahı

BALIKESİR
BURSA
İnegöl
Bozüyük
ESKİŞEHİR
Sivrihisar
Polatlı
ANKARA
KIRIKKALE
KIRŞEHİR

Otobüs bileti ücreti 100 TL. Toplam seyahat süresi 12 saattir.

Balıkesir’den Yapılan Diğer otobüs seferleri ise şöyledir.

Çan Balıkesir Otobüs Seferi

Tarsus Balıkesir Otobüs Seferi

Terme Balıkesir Otobüs Seferi

Balıkesir Kırşehir otobüs bilet alamamanıze rağmen Balıkesir merkezli otobüs firması olan Balıkesir Uludağ Turizm‘i sizlere hatırlatmak isteriz.Bu ilimizde en çok otobüs seferi yapan otobüs işletmesi konumunda bulunuyor.Hergün yaptığı seferler ile Kırşehir’e aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle