Sanal Otobüs

Batman Ağrı Otobüs Seferleri

Batman Ağrı Otobüs Seferleri

Batman Ağrı otobüs seferlerini gerçekleştiren seyahat işletmelerinin yer aldığı görsel aşağıda paylaşılmıştır. İki ilimiz arasındaki otobüs firmalarının online otobüs biletleri sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. İsteyen ziyaretçilerimiz otobüs biletlerini satın alabilirler veya daha sonra almak üzere rezervasyon yapabilirler.

Batman Ağrı Otobüs Firmaları

Türkiye’de yüzlerce otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük olarak binlerce otobüs sefer yapılmaktadır. Bu seferler arasında Batman ile Ağrı arasında yapılan seferlerde yer almaktadır. Peki bu güzergah üzerinde sefer yapan otobüs firmaları hangileridir. Merak edenler için bu otobüs firmaları şu şekildedir ;

Star Diyarbakır
Has Diyarbakır Turizm
Özlem Cizre Nuh
Yeni Diyarbakır Turizm
Öz Diyarbakır Turizm .

Batman Ağrı Otobüs Seferleri

Yukarıda isimlerini verdiğimiz otobüs firmaları bu iki ilimiz arasında ki seferleri düzenlemektedir. Toplam da beş otobüs firmasının yaptığı seferlere baktığımızda 10 farklı otobüs seferinin düzenlendiği görüntülenmektedir.

En fazla otobüs seferi olan firmalar : Öz Diyarbakır Turizm ve Yeni Diyarbakır Turizm

İlk Sefer Saati : 00:00 gece yapılmaktadır.

Son Sefer Saati : 23: 55 ‘te yapılmaktadır .

Batman Ağrı Yol Güzergahı

Bu kısımda en fazla otobüs seferlerinden birisini yapan Yeni Diyarbakır otobüs firmasının yol güzergahı verilmektedir. Diğer otobüs işletmelerinin yol güzergahları farklılık gösterebilir. Yol üzerinde bir noktada inmek için araç personeli bilgilendirilmelidir.

BATMAN
Kozluk
Ziyaret
Baykan
Güroymak
BİTLİS
Tatvan
Ahlat
Adilcevaz
Patnos
Tutak
AĞRI

Toplam seyahat süresi 6 saattir. Otobüs ile bu süre değişkenlik gösterebilir. Dinlenme tesisleri , otogar ve terminallerde yolcu , mevsimsel durumlara göree otobüs ile bu süre etkilenebilir.

Ahlat Nerede? Nasıl Gidilir

Ahlat, Bitlis il merkezine 60 kilometre mesafede yer alır. İlçe merkezi ile Adilcevaz arası 24 kilometre, Tatvan arası 44 kilometre, Bulanık arası 50 kilometredir. Bitlis il merkezinden ilçeye düzenli toplu taşıma vardır. Bölgeye havayolu ile ulaşılabilir. Önce Van’daki havalimanına oradan da karayolu ile Ahlat’a ulaşılabilir. Tatvan’da bulunan tren istasyonu vasıtasıyla demiryolu ile de gidilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle