Best Van Online Bilet

Best Van Turizm Online otobüs bileti  sitemiz www.sanalotobus.com da.Bilet alımlarınızda  her hangi bir üyelik  gerektirmeden kolayca  satın alabilirsiniz.İstanbul , Ankara İzmir Bursa Van Elazığ Malatya Kayseri Kırşehir Eskişehir Nevşehir Konya  otobüs biletleri.
best-van-turizm
Best Van Turizm Genel Bilgiler: Arslan Bayram, 1961 yılında Van’da doğdu. Çocukluğundan itibaren iş hayatının, özellikle turizmin içinde aktif olarak rol aldı. Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi ve 1988 yılında Taç Turizm’de otobüs ortağı olarak, ulaştırma sektörüne adım atmış oldu. 1990 yılında ise Best Van Turizm’i kurdu. 23 yıldır Best Van Turizm’in yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunmaktadır.
Best Van Turizm 23 yıldır Van merkezli olarak Türkiye’nin bir çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine ulaşım başlatmış ve yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmıştır.

Geçtiğimiz  günlerde  yaptığı  otobüs teslimatları  ile  Best Van Turizm  tüm dikkatleri üzerine  çekmişti.Doğu Anadolu Bölgesinde  2+1 koltuk  düzenine  sahip  otobüs firması  sayısı  azdır.Bu  düzene  sahip otobüsleri  filosunda  bulundurdan otobüs firmalarından biriside Best Van Tur’dur.

Otobüs Bileti  fiyatları ve daha fazla bilgi  için otobüs bileti sorgulaması yapmanız yeterlidir.

Best Van Online Bilet” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir