Sanal Otobüs

Best Van Turizm Şubeleri Telefon Numarası

Best Van Turizm Şubeleri Telefon Numarası

Van denilince akla gelen ilk otobüs firmalarından birisidir Best Van Turizm​ ​otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları sanalotobus.com’da! Best Van Turizm otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alabileceğniz sitemize hoşgeldiniz.Hergün onlarca otobüs seferini gerçekleştiren Best Van Turizm bu konuda ki tecrübesiyle dikkatleri çekiyor diyebiliriz.Tecrübeli otobüs kaptanları ve değerli host ve hostesleri ile her daim hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyuyor.En popüler seferini bilmiyoruz fakat en dolu otobüsleri İstanbul Esenler otogarına gittiğiniz iddia edebiliriz.Best Van’ın sahibi de gerçekten böyle düşünüyor olmalı ki bu hatta her zaman en iyi  ve yeni otobüslerinin sefer düzenleme talimatını vermiş.

BEST  VAN TURİZM
www.bestvanturizm.net

Best Van Turizm Van Merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır.Hergün Van Kalkış yeri olma üzere Kayseri İstanbul Ankara İzmir Hakkari Antalya Adana Manisa Bursa İzmit Bolu Ve güzergah üzerindeki diğer illere seferleri vardır.

Otobüs Filosu Genel olarak mercedes Travego otobüslerden oluşmaktadır ki bu otobüslerden birisinin resmini üst kısımda görmektesiniz.

Best Van Turizm Türkiye’nin Her Yerinden  444 00 65 Ulaşabilirsiniz.

Best Van Tur ‘otobüs firmasının  kendi    resmi  sitesinden yapılan açıklama  aynen  şu şekildedir.

Kuruluş yılı: 1989

Kurucumuz: Arslan Bayram, 1961 yılında Van’da doğdu. Çocukluğundan itibaren iş hayatının, özellikle turizmin içinde aktif olarak rol aldı. Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi ve 1988 yılında Taç Turizm’de otobüs ortağı olarak, ulaştırma sektörüne adım atmış oldu. 1990 yılında ise Best Van Turizm’i kurdu. 23 yıldır Best Van Turizm’in yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunmaktadır.
Best Van Turizm 23 yıldır Van merkezli olarak Türkiye’nin bir çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine ulaşım başlatmış ve yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmıştır.

Best Van Turizm geçtiğimiz aylar içerisinde filosunu güçlendirmeye devam etti.Otobüs tercihi her zaman ki gibi travego’dan yana oldu.Best Van Turizm ile yaptığını yolculuklarınızda yaşadığınız tecrübelerinizi yorum olarak sitemize bırakabilisiniz.Bu yazımızda Best Van Turizm hakkında bilgi vermeye ve nasıl bilet alabileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalıştık.Umarız iyi bir yolculuk geçirirsiniz.

Best Van Turizm Genel Bilgiler: Arslan Bayram, 1961 yılında Van’da doğdu. Çocukluğundan itibaren iş hayatının, özellikle turizmin içinde aktif olarak rol aldı. Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi ve 1988 yılında Taç Turizm’de otobüs ortağı olarak, ulaştırma sektörüne adım atmış oldu. 1990 yılında ise Best Van Turizm’i kurdu. 23 yıldır Best Van Turizm’in yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunmaktadır.
Best Van Turizm 23 yıldır Van merkezli olarak Türkiye’nin bir çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine ulaşım başlatmış ve yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmıştır.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı otobüs teslimatları ile Best Van Turizm tüm dikkatleri üzerine çekmişti.Doğu Anadolu Bölgesinde 2+1 koltuk düzenine sahip otobüs firması sayısı azdır.Bu düzene sahip otobüsleri filosunda bulundurdan otobüs firmalarından biriside Best Van Tur’dur.

Otobüs Bileti fiyatları ve daha fazla bilgi için otobüs bileti sorgulaması yapmanız yeterlidir.

Best Van Tur diğer şubeler:

Bitlis

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle