Sanal Otobüs

Beyşehir Aydın Otobüs Bileti

Beyşehir Aydın Otobüs Bileti

Beyşehir Aydın Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Beyşehir Aydın Otobüs Bileti  otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Beyşehir Konya  iline  bağlı  bir  ilçedir.Bu ilçemizden  Aydın’a otobüs bileti alabilirsiniz.Fakat  hangi  otobüs firmalarının sefer  düzenleğini  bilmiyormusunuz.Bu yazımız size   bir  fikir  verecektir.
Star Batman  Turizm  ile  bu  iki  nokta arasında  sefer vardır.Fakat  bu ara sefer  olarak  adlandırılmaktadır.Yani   yol  güzergahı üzerinden  olduğu  ve  bu merkezlerden  geçtiği  için  yapılan bu  sorgulamada  karşınıza  çıkmaktadır.

Diğer  bir otobüs firması  ise Isparta  Petrol Otobüs işletmesidir.Beyşehir’den Aydın’a  günde  4 adet  karşılıklı olarak   sefer  yapmaktadır.Gerek  saati  gerek  sefer sayısının  fazla  olması  nedeniyle  tercih edebileceğiniz firmadır.
Konfor olarak  tatmin  edici  bulduğumuzu  söyleyelim.
Biz  bu  sorgulamayı  07.07.2017 tarihinde yaparak  ekran  görüntüsünü  bu yazımıza  size bilgi vermesi  için  koyduk.Daha  sonra  yapılacak  bu  seferlerde  bilgi  fiyat , firma  farklılıkları   olabilir,biz elimizden geldiği  kadarıyla  güncellemeye  çalışacağız.

Isparta Petrol Turizm’e yapılan yorumlar:
Kamile  Demir  dedi ki :
Otobüs biletini  aldım  otobüs  sanırım  doğrudan bir sefer yapmıyor  ,araç  içi  personel  sorduğumda aracın  Şanlıurfa’dan geldiğini  söyledi.Araç Travego  ve rahattı, sabaha  karşı  otobüse  bindik  bir  mola verdik,  bir kaç  kez  otobüs yolcu inmesi  için daha  durdu  fakat  mola gibi değildi,konfor  olarak  standart bir firmayı  düşünebilirsiniz.Kötü  değildi,bir  servis  yapıldı,yaklaşık 9 saat  sürdü,internet üzerinden  bilet aldığım için Beyşehir’e yine  bu  otobüs firması ile yolculuk yapacağım  o seyahatteki tecrübelerimi  yine size  aktaracağım,herkese  iyi  yolculuklar dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle