Sanal Otobüs

Bitlis Erzurum Otobüs Firmaları Biletleri

Bitlis Erzurum Otobüs Firmaları Biletleri

Bitlis Erzurum otobüs bileti  alabileceğiniz otobüs firmalarını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz ve  alım  işlemlerinizi  güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bitlis Erzurum otobüs seferleri  şehirler arası otogarlardan kalkış yapmaktadır.

Otobüs biletinizi  internet üzerinden  alın hem zamandan kazanın hemde  nakit olarak kazançlı çıkın. Sanalotobus.com  100 üzerinde ki otobüs firmasını  bünyesinde  barındıran bir bilet satış  sitesidir. Bitlis ile Erzurum arasında da  hizmet veren otobüs  işletmelerinin  biletleri de  bulunmaktadır.

Bitlis Erzurum Otobüs seferini  yapan şirketler:


Metro Turizm: Türkiye’de en çok otobüs seferi olan ve filosunda bir o kadar da araç  bulunduran  önde gelen  otobüs firmasıdır.Son yıllarda yaptığı  atılımlar ile  dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.Milyonlarca  yolcu taşıyan Metro Turizm  Bitlis ile Erzurum arasında da hizmet vermeyi  sürdürüyor. Hergün  yaptığı  seferlerini sizde  tercih edebilirsiniz.Bu güzergah üzerinde mini otobüsleri ile  hizmetini  devam ettiriyor.Bilet fiyatı ücreti ise 50 Tl olarak  satışa açıktır.

Özlem Batman Turizm: Bitlis ile Erzurum arasındaki  diğer bir otobüs firmasıdır. Altarnatifler arasında ki  en güçlü şirket konumundadır.Bitlis-Erzurum seferi ilk olarak Batman‘dan başlıyor ve otobüs Erzurum da  son durakta seferini tamamlıyor. Bu güzegah arasında da Bitlis şehirler arası otogarda da  yolcu  alımı yapılıyor. Bilet fiyatı  65 tl olarak  belirlenmiş ve satılmaktadır.Sitemiz üzerinden de satın alabileceğiniz  firma bu hatta  büyük  bir otobüs  ile hizmet veriyor. Travego  otobüsleri ile seferlerini  yapıyor.


Bitlis-Erzurum seferi detayları:
İki ilimiz arasında  iki adet otobüs şirketi sefer düzenliyor.Bunların tanıtımlarını  yukarıda yaptık.
Özlem Batman seferi  5,30 saat sürüyor.Metro Turizm ise 6,30 saat sürüyor.
İnternet üzerinden bileti aldığınızda sefer kalkış saatinden 10 dakika önce  peronda olmanız  yeterlidir.


Bitlis ile ilgili diğer  yazılarımız

Bitlis Otobüs Firmaları

Bitlis Antalya Otobüs Seferleri

Bitlis Ankara Otobüs Firmaları

Bitlis İstanbul Otobüs Bileti

Bitlis Taç Turizm

Bitlis Erzurum Otobüs Firmaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle