Sanal Otobüs

Borçka Trabzon Otobüs Bileti

Borçka Trabzon Otobüs Bileti

Borçka Trabzon ucuz otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve saatleri SanalOtobus.com’da. 100’den fazla otobüs firmalarını karşılaştırın, karlı çıkın.
Borçka’da mı  ikamet ediyorsunuz.Trabzon’a  seyahat etmek  istediğinizde  her zaman  size  farklı  altarnatifler sunan sitemizde,size  uygun bir seferi mutlaka  bulacaksınız.
Bu yazımızda  ise Artvin ilimizin  ilçelerinden birisi olan Borçka ilçesinden kalkış yapan hangi otobüs firmaları  Trabzon’a  gidiyor.
Seferi ve saatleri  nedir, ayrıca bilet fiyatı nedir? gibi  soruların cevaplarını  vereceğiz.Bunun yanında  Borçka’da gezebileceğiniz  bir kaç  mekanı sizlere  tanıtmak istiyoruz.
Öncelikle
Hangi otobüs  firması  sefer yapıyor  hemen  cevabını  verelim.Yeşil Artvin Seyahat  otobüs işletmesi  bu güzergahta seferi  bulunan tek otobüs firmasıdır.
Artvin il  merkezinden kalkış  yapan ve Trabzon’a giden bir kaç  otobüs  işletmesi  bulunmaktadır.Fakat  ilçe  düzeyinde  Yeşil Artvin  tek firmadır.
Gün içerisinde  ise 6 aracı  bu  iki ilimiz arasında  karşılıklı olarak  haraket etmektedir.Tabi  bunlar  sabit seyahatlerdir.Bu nedenle  bilet alırken  dönüş  biletiniz için ayrıca bir arama  yapmanız  gerekebilir.
Toplam seyahat süresi  ise  yaklaşık olarak 3,30 saattir.

Yolculuk esnasında eşsiz  manzarası  olan bir yolculuk olan sayılı  seyahat geçireceğinizi  belirtmek isteriz.Bunun
yanında araçtaki  koltuk  arkası  televizyon ile  müzik dinleyebilir bunun yanında  canlı  tv kanalları izleyebilirziniz
yada  film izleyebilirsiniz.Size tavsiyemiz sevdiğiniz bir şarkı  eşliğinde
başınızı  cama yaslayın  ve  Karadeniz’in  eşsiz  güzelliklerinin  tadını  çıkarın.
Otobüs yolculuğunun  gerçekten güzel  olduğu  bir kaç  bölgeden  birisidir.

Borçka denilince akla gelen bir yer.

Maral Şelalesi
Borçka  ilçesinde bulunan bu şalelade  kendisine gezinizde yer olmalı dediğimiz yerlerden birisi.
Kış yağışlarının kar şeklinde olduğu çevrede, ilkbaharda karların erimesiyle şelaledeki su miktarı artmaktadır. Yağışların azaldığı devrede kaynak sularıyla beslenen akarsu şelalenin akışını devam ettirmesini sağlamaktadır.
Yüksekten  dökülen su orada çukur oluşturmuştur.Edindiğimiz  bilgiye  göre  burada  suya  girenlerin  olduğu ve  yüzülmek için olmasa  bile  serin suyun  tadını çıkarabilirsiniz.
Şelalenin döküldüğü  yere  çok  yaklaşmayın  zira üzeriniz  ıslanabilir.Eğer  Borçka’da yaşamıyorsanız  mutlaka
burayı  görmelisiniz.

Yolculuğunuzun en iyi şekilde geçmesiniz  diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle