Sanal Otobüs

Can Dersim Tuncelililer Turizm Şubeleri Telefon

Can Dersim Tuncelililer Turizm Şubeleri Telefon

Can Dersim Tuncelililer Turizm otobüs firmasının tüm bilet satış ofisleri ve şubelerinin telefon numaraları ve iletişim bilgileri.Çağrı merkezini kullanarakta firmaya doğrudan ulaşabilirsiniz.Can Dersim otobüs firması hakkında seferlerinin güzergahları ve otogar kalkış -varış saatleri detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

 

Firma Hakkında :  Tunceli merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır.Türkiyenin her yerinden 444 02 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Otobüsleri :Can Dersin Tunceliler Turizm otobüsleri son model mercedes travego araçlardan oluşmaktadır.Otobüs filosun geniş ve Tv koltuk hizmeti sunulmaktadır.

Seferleri:Hergün kalkış yeri Tunceli  olmak üzere  İstanbul İzmir Antalya Ankara,Muğla,Hatay Mersin seferleri vardır.Bu seferler karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Can Dersim Tuncelililer Turizm otobüs firması .Adından da anlaşılacağı üzere Tunceli merkezine ait seferleri icra etmektedir.Aşağıda şubesi olan illerimizden seferi bulunuyor.Daha detaylı bilgi için doğrudan şirkete ulaşmanız gerekebilir.Bunun için telefon numaraları:

Can Dersim Tuncelililer Turizm Şubeleri Telefon

Bu telefon numaraları resmi internet sitesinden alıntı yapılarak oluşturulmuştur.Zaman içerisinde değişkenlikler gösterebileceğini hatırlatmak isteriz.Böyle bir durumda bize ulaşabilirsiniz.Çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Can Dersim Tuncelilier Turizm ile Tunceli seferlerinin bilgileri . Daha fazlası için 444 02 62 yi arayabilirsiniz.Tunceli merkezli otobüs seferlerini sürdüren diğer otobüs firmalarına ait makalemize buradan göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. MURAT 0538 457 97 04 dedi ki:

  Selam canlar dersimliyim firmamızda hostluk yapmak istiyorum istanbulda yaşıyorum bekarım uyku sorunum yok müşteri ilişkilerim güzel işe ihtiyacımda var 0538 457 97 04

 2. emreburak dedi ki:

  çok kötü bir firma

 3. masum serdem dedi ki:

  Elazığ’dan Ankara’ya gelmek için 62 AL 969 plakalı araca bindim. Simsarlara aldanarak rezerve biletiyle 70 TL ödedim. Mucur’da Yücesan Tesislerinde mola verildikten sonra araçtaki koltuğuma yönelince koltuğun dolu olduğunu gördüm. Muavine durumu sorunca, merkezden doldurduklarını haberi olmadığını söyledi. Hostes koltuğunun yanındaki yer dahil her yer doluydu. Ahmakça ve edepsizce su dolabının altındaki merdivenlerde Ankara’ya kadar oturmamı söylediler. Kaptanlarıda pervasızca yoluna devam etti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Şoförleri yaklaşık 30 dk telefonla konuştu. Muavinleri saygısız. Ki bileti şoför ve muavin danışıklı olarak sattı. Haddinden fazla yolda duruyorlar. Hizmet sıfır.

 4. Zeynep taş dedi ki:

  Hayatımda çıktığım en kötü yolculuk kesinlikle tavsiye etmiyorum her an yerinizi başka birine verebilirler

 5. Volkan dedi ki:

  Dersimliyim ama sizin yaptığınız hizmete lanet olsun bu Dersim adını kirletmeye yönelik bir pislik gibi sizin yapacağınız hizmet yerin dibine batsın

  1. murat dedi ki:

   DERSİM li böyle olmaz gelirsin şikayetini dile getirirsin çözüm bulunamaz ise haklısın derim

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle