Sanal Otobüs

Çanakkale Truva Turizm Telefon Numaraları

Çanakkale Truva Turizm Telefon Numaraları

Çanakkale otobüs firmalarından Çanakkale Truva Turizm otobüs firmasına ait bilet satış ofisleri , şubeleri merkezleri ve otogarda yer alan yazıhanelere ait telefon numaralarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.Arama sonuçlarına baktığımızda en çok Edirne ve İstanbul Ataşehir şubelerine ait telefon numaraların arandığını görmekteyiz.

 ÇANAKKALE TRUVA TURİZM

Çanakkale Truva Turizm

Çanakkale Truva Turizm

ÇANAKKALE TRUVA TURİZM WEB SİTE  www.truvaturizm.com

Çanakkale Truva Turizm isminden de anlaşılacağı üzere Çanakkale merkezli otobüs seferlerini devam ettiren bir firmadır.İstanbul Ankara Edirne Tekirdağ Ataşehir seferleri popüler olarak karşımıza çıkıyor.Araç filosunda ki araçların bakımı ve temizliğine büyük bir özen göstermektedir.

Sitemiz üzerinden online olarak Çanakkale Otobüs bileti sorgulayabilirsiniz.bilet fiyatları ne kadar veya otobüs ile kaç saat sürer gibi sorularınızın cevaplarını en doğru yerden öğrenebilirsiniz.

1992 yılı içerisinde kurulumunu tamamlayarak karayolu yolcu taşımacılığına başlamıştır.Yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve birikim ile konforlu , güvenli bir seyahat sunmanın hedefindedir.İstanbul Anadolu yakasında ki Ataşehir bilet satış ofis sayesinde Çanakkale seferleri burada yaşayanlar için büyük bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Çanakkele Truva Turizm Telefon Numarası

Online Otobüs Bileti

Çanakkale  Truva Turizm  Telefon Numara ile bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Aynı zamandan

Çanakkale  Truva Turizm  otobüs bilet SanalOtobus te.Çanakkale  kesinlikle  görmeniz gereken bir  yer.Eğer  İstanbulda  yaşıyorsanız  otobüs  terminalinden kalkış yapan  otobüsler ile  Çanakkaleye  gidip görmenizi  kesinlikle  tavsiye ediyoruz.Haftasonunuzu bu şekilde değerlendirmek iyi  bir  seçenek  olabilir.Konfor ve rahatlık  otobüse ilk adım attığınızda  başlayacak.
Çanakkale Truva Turizm ‘e doğrudan ulaşmak isteyenler yukarıda verilen bilet satış ofislerinin merkezlerine ait telefon numalarını arayabilirler.

Kamil Koç Çanakkale Telefon Numaraları da sitemizde yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ilhan dedi ki:

    Müşteri memnuniyeti diye bir şeye inanmayan tamamen ciddiyetsiz kaba saba muavinleri olan aynı yeri bir kaç yolcuya satan bir firmadır…..

  2. yasemin dedi ki:

    Truva’ dan biletimizi günler öncesinden almış olmama rağmen aynı bilet başkasına da satılmış. Devamında ne bi özür ne bir açıklama. Sadece sizi şuraya alalım deyip biletim cam kenarı olmasına rağmen 6 saatlik yolu koridor tarafında gelmek zorunda bırakıldım

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle