Sanal Otobüs

Çaycuma Otobüs Bileti

Çaycuma Otobüs Bileti

Çaycuma Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Çaycuma ‘ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …

Otobüs bileti almak  sitemizde sadece  iki adımdan oluşmaktadır.Aldığınız biletlerde cep telefon numaranızı girmeniz  önemlidir.Opsiyonel olan
değişikliklerde belirtmiş olduğunuz  numaralardan bilgilendirileceğinizi  unutmayınız.Osmaniya otobüs seferlerini sorgulamak için  bilet satış
sistemimizden sorgulama yapmanız gereklidir.
Yolculuğunuzun en iyi şekilde  geçmesini  umuyoruz.

Zonguldak : Karadeniz bölgesinin kıyısında bulunan Zonguldak şehir nüfusu 2015 yılına göre 595.907‘dir. 7 İlçesi vardır.

Çaycuma Zonguldak iline bağlı  bir ilçedir.Diğer İlçeleri:  İlçeleri ; Karadeniz Ereğli, Çaycuma, Gökçebey, Alaplı, Kilimli, Devrek, Zonguldak Merkez.

Gezilecek  yerleri:

Filyos Kalesi : Orta çağ zamanların da yapıldığı bilinen bu kale Zonguldak Çaycuma ilçesindedir. Deniz manzarası ve plajıyla oldukça güzel bir görüntüye sahip olan bu kale yaz aylarında oldukça ilgi görmektedir. Buraya gelip de bunu görmeden gitmenizi istemeyiz.

Çayır Köyü Su Mağarası:Bu doğal güzelliği görmek isterseniz Zonguldak Çaycuma ilçesinde Çayır köyünde bulunuyor. Yaklaşık 1300 metre uzunluğunda bulunan bu mağara yazları herkesin ilgi odağı oluyor. Sizde görmek isterseniz tavsiye ederim.

Filyos Ören Yeri: Romalılar tarafından yapıldığı bilinen bu yerleşim yeri Çaycuma İlçesinde bulunmaktadır. Manzarası ve yeşillik dolu çevresiyle oldukça zengin bir görüntüsü bulunan bu ören yeri Hatıra fotoğrafı çekilmek için en uygun yerlerden biri sizlere de tavsiye ederim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle