Sanal Otobüs

Cide Aslan Turizm

Cide Aslan Turizm

Cide merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır. Kalkış yeri Cide merkezi olmak üzere  Kastamonu İstanbul seferlerini karşılıklı olarak yapmaktadır. Cide Aslan Turizm

Özellikle İstanbul ve Cide arasında seferlerini yoğunlaştırmıştır. Cide Aslan  Turizm filosunda ki otobüslerinde kişiye özel tv koltuk hizmeti  yolculuk süresince ikramlar mevcuttur.

Cide Aslan Turizm Telefon Numaraları:

İstanbul Merkez – 0212 631 80 30

Cide Merkez – 0366 866 10 36

İstanbul Kastamonu otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.Bu güzergah üzerinden Ulusoy Turizm Otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.İstanbul Kastamonu seferleri   Sabah  11 ve akşam 23   te yapılma üzere günde iki kez yapılmaktadır.Seyahat süresi ise 8 saattir.Ayıca Ulusoy Turizm otobüslerinde 3 g interner ,Tv Koltuk ve açık büfe ikramları mevcuttur.Otobüs Biletleriniz www.sanalotobus.com da.

Cide kesinlikle görülmesi gereken bir ilçemizdir. Özellikle İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için hafta sonu ziyaret edilebilir ve gezilebilir. Bu aktiviteler için gerekli olan otobüs biletiniz sitemizden satın alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle