Sanal Otobüs

Şanlıurfa Cihangül Turizm

Şanlıurfa Cihangül Turizm

Şanlıurfada hizmet veren Cihangül Turizm firması hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şanlıurfa da bilinen ve servis taşımacılığı yapan Cihangül ilk kurulumunu 2010 yılı içerisinde tamamlamıştır.
Aynı yıl içerisinde kurulumunu tamamlamasının ardından hizmet vermeye başlamıştır. Servis taşımacılığı yapmasında rağmen konforu son model araçlarında yaşatmaya özen göstermiştir.
Firmayı tercih eden müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak bilince sahiptir.

Cihangül Turizm

Cihangül Turizm Hizmetleri

Öğrenci taşımacılığı : Öğrenci taşımacılığında önemli olan çocukların güvenliğidir. Bu özel sorumluluğun bilincinde olan firma güvenliğin en üst seviyede tutarak taşımacılığa devam etmektedir. Her araç içerisinde rehber bulunuyor. Böylece öğrenciler araç biniş ve inişlerinde güvenli bir şekilde hareket edebiliyor.

Personel taşımacılığı : Cihangül Turizmde özel ve kamu kurum ve kuruluşmalarında personel taşımacılığını da titizlik içerisinde sürdürüyor. Özellikle holding, fabrika ve şirketlerin çalışanlarını
hergangi bir mesai kaybına neden olmaksızın sabahları evlerinden iş yerine , akşamları da işyerlerinde evlerine ulaştırıyor.

Okul gezileri : Okullar belirli bir dönemde çeşitli geziler düzenlemektedir. Bu planlı geziler için tercih adreslerinden biriside Cihangül Turizm olabilir. Tecrübeli ekibi ile öğretmen ve öğrencilere hizmet vermektedir.

Yurt için tur : Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran, Anadolu’nun eşsiz güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Cihangül Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz.

Şanlıurfada Gezi : Başka bir şehirden Sanlıurfaya gezi planınız bulunabilir. Böyle bir plan varsa bu servis taşımacılığı hizmeti veren işletmeyi tercih edebilirsiniz. Şanlıurfa’nın tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde ve rahat rahat inceleyebilirsiniz.

Cihangül Turizm’in İletişim Bilgileri

Adres
Selahattin Eyyubi Mah. M.Akif ERSOY Cad. 214. Sk. No: 4/A ŞANLIURFA
Telefon

Sabit Tel: 0 (414) 314 18 80

Sabit Tel: 0 (505) 999 18 80

Ömer PAKIR: 0 (505) 946 86 88
E-Posta

cihan_gul_turizm@hotmail.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle