Sanal Otobüs

Çıldır Otobüs Firmaları ve Biletleri

Çıldır Otobüs Firmaları ve Biletleri

Çıldır Otobüs firmaları ve bileti seferleri  ile saatleri otogar telefon numarası  www.sanalotobus.com‘da Ardahan otobüs biletleri.
Çıldır Ardahan iline bağlı bir  ilçedir. En önemli ilçelerinden birisi olan Çıldır’a  bir çok merkezden otobüs seferi  düzenlenmektedir. Ankara İstanbul başta olmak üzere bir çok ilden de otobüs seferini  gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemizin üzerinden otobüs biletinizi  online olarak satın alabilirsiniz. Size  ülkemizden bir kaç merkezden Çıldır ilçesine nasıl gidebileceğinizi göstermeye çalışacağız.

Ankara-Çıldır Otobüs Bileti: Başkentimizden Çıldır’a doğrudan seferi olan bir otobüs firması vardır. Bu otobüs işletmesi ise  Doğu Karsa Turizm.Bilet Fiyatı ise 80,00 Tldir. Ayrıca Ankara’dan  kalkış yapan otobüs şirketleri ile
Ardahan’a oradan da servisler ile Çıldır’a geçebilirsiniz. Bu şekilde bir sefer planlamak isterseniz 3 otobüs firmasını tercih edebilirsiniz. Esadaş Turizm, Doğu Kars ve Ardahan Pasof  Seyahat. Bu firmaların bilet fiyatları 90 ve 100 tl olarak satışa sunulmuştur.

İstanbul-Çıldır Otobüs Bileti: Ankara da olduğu gibi direkt olarak sefer yapan firma yine Doğu Kars firmasıdır. Fakat Ardahan  seferlerini Esadaş Turizm ve Doğu Kars yapmaktadır. Bilet fiyatı 120 Tldir.

Ardahan Gezilecek Yerleri hakkında  yazılarımıza  devam ediyoruz.Bu yazımıda  ise  çıldır gölünü  sizlere  tanıtacağız.

Çıldır Gölü Kars  ile  Arhan  arasında  kalan bir göldür. Bu göl yazın  güzel  kışın  ise  ayrı  bir  güzelliğe  sahiptir. Kış aylarında  bölgenin çok  şoğuk  olması  nedeniyle  bu göl  donuyor. Göl  üzerinde  kızakla  kayan  insanlar  varken  kışın  göl  manzarası ile  birleşmesi ile  keyfini  çıkarıyorlar,diğer  bir  kareden bakarsanız  ise  ekmek  teknesi  balıkcılık olan  vatandaşlar  ise  buz  tutmuş  gölden uygun yerlerinden  avcılık ile  meşgul  oluyor.
Biraz  zorlu olsada  herkes  halinden memnun  gibi  görünüyor.
İstanbul  Ankara  İzmir  Bolu  Antalya  gibi  nispeten  daha  uzak  bir yerde  yaşıyorsanuz  kışın  buraya  gelmeniz  oldukça  zor  fakat  buraya  az da olsa  yakın  sayılan  Erzurum  Kars  Ardahan Van Bitlis  gibi illerden gelebilirsiniz.


Ardahan Otobüs Firmaları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle