Sanal Otobüs

Çorlu Beylikdüzü Otobüs Seferleri

Çorlu Beylikdüzü Otobüs Seferleri

Çorlu Beylikdüzü otobüs seferleri hangileridir. Bilinen otobüs firmaları ile birlikte bu sefer hakkında daha fazla detay için bu makalemizi oluşturuyoruz.
Çorlu’nun bir sanayi merkezli olması nedeniyle son dönemlerde bir çok fabrakinın bu ilçeye göç ettiğini belirtmeliyiz. Bu durumda beraberinde İstanbul ile ulaşımı hakkında bazı soru işaretlerine neden olmaktadır. Özellikle Beylikdüzü ile Çorlu arasında çok sık yapılan seferlerin olduğunu biliyoruz.
Beylikdüzü İstanbul ilçelerinden birisi olmasına rağmen Çorlu’dan yapılan seferleri fazlalığı dikkat çekmektedir.

Çorlu Beylikdüzü Seferleri

İnternet sitelerinden arama yaptığınız da doğrudan seferler olmadığını görebilirsiniz. Fakat durum tam olarak böyle değil. Bir çok servis ve otobüs firması Çorlu şehirler arası otobüs terminalinden kalkış yaptıktan sonra yaklaşık 1 saat içerisinde Beylikdüzüne varmaktadır. Çorlu ‘da bir havalimanının olmasıda bu güzergahta seferlerin daha sık yapıldığı anlamına gelmektedir.
Sitemiz üzerinden kontrol edildiğinde tek otobüs firmasının Çorlu ile Beylikdüzü arasında doğrudan sefer yaptığını göreceksiniz. Bu otobüs firması ise Metro Turizm’dir. Bu otobüs firmasının haricinde ayrıca çalışan minibüsler ve arabalarda bulunmaktadır.

Uçar Tur Çorlu

Çorlu Beylikdüzü Otobüs

Çorluda bir firmada daha bu güzergah üzerinde hizmet vermektedir. Tam olarak firma ismi , Sirtaki Travel (Uçar Tur) ‘dir.iletişm bilgiler.

Merkezi : Gazi Hasan Paşa Cad. Altınova Mah. No:20A Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
Altınova ALTINOVA ALTINOVA-BEYLİKDÜZÜ (543)-441-59-59
Beylikdüzü BEYLİKDÜZÜ BEYLİKDÜZÜ-ÇORLU (538)-430-39-39
Beylikdüzü(Tkd) BEYLİKDÜZÜ2 BEYLİKDÜZÜ-TEKİRDAĞ (543)-892-34-34
Çorlu ÇORLU2
Çorlu ÇRL.ARMADA ÇORLU-BEYLİKDÜZÜ (282)-502-00-98
Çorlu ÇRL.OTOGAR (282)-653-00-39
Çorlu ÇRL.SANTRAL ÇORLU-BEYLİKDÜZÜ (282)-652-39-39

Bu seyahat firmasının bilet fiyatları ve sefer saatleri için yukarıda ki numaraları arayabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Fakat gün içerisinde her yarım saate bir seferinin yapıldığı bilgisine eriştik.
İlk sefer sabah 6 ‘da yapılmaktadır. Son sefer ise akşam 9 :45 te yapılmaktadır. Bu seferler Çorlu Beylikdüzü yönüne doğrudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle