Sanal Otobüs

Çorum Kargı Otobüs Bileti

Çorum Kargı Otobüs Bileti

Çorum Kargı Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Çorum Kargı Turizm bilet fiyatları burada.!

1960’dan beri 53 yıldır, yenilikçi uygulamaları ile bölgesinde ilkleri ve ilkeleriyle de bölgesinde sektör üzerinde standartları belirliyor.
Paylaşımcı kimliği, gösterişi değil, insana olan değeri önceliyor. Kuruluşundan beri araçlarında firma sahiplerinin çalışmasıyla her zaman konuklarımızla iç içe olmuş siz değerli misafirlerimize ne kadar değer verdiğimizin örneğidir.
Kısacası yarım asırı aşkın tecrübesini günümüz teknolojisiyle buluşturarak siz değerli yolcularımıza hizmet vermektedir.Kargı Turizm Kuşaktan kuşağa, dededen toruna, Babadan oğullara bırakılan, bu işi tutku ile mesleği olduğu için yapan büyük bir ailedir.
Kargı Turizm, Kargı Birlik’in devamı, Kargı Exspres, Kargı Seyahat ve Kargı Ses’in birleşmesinden meydana gelmiştir.

Kargı Turizm  bazı  durumlarda  değişiklikler  yapmaktadır.
Hava Şartları ve Teknik Sorunlar
Yoğun geçen kış şartlarında seferlermiz hareket müdürlüğümüz tarafından tekrar düzenlenmektedir.
• Sefer saatinin ileri bir saate aktarılması.
• Sefer saatinin geriye alınması.
• Seferin iptal edilmesi
Yukarıda belirtilen tüm maddelerin uygulanması durumunda yolculara bilgi verilmesi Kargı Turizm’in Genel Kuralları arasında yer almaktadır. İletişim bilgilerindeki eksiklikler nedeni ile Kargı Turizm bu maddeler için sorumlu tutulamaz.

Araç İçi Değişiklikler

Araç içerisinde yaşanacak sorunlar nedeni ile Araç İçi yolcu yerleşim düzenlemekeri hareket müdürlüğümüz tarafından tekrar düzenlenmektedir.
• Bay veya Bayannın kendi istekleri dışından seyehat etmesi.
• Hamile bayanların ön koltuklarda seyahat etmesi..
• Araç içerisinde huzursuzluk çıkartılması.
Yukarıda belirtilen tüm maddelerin uygulanması durumunda yolculara bilgi verilmesi Kargı Turizm’in Genel Kuralları arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle