Sanal Otobüs

Dadaş Turizm Online Bilet

Dadaş Turizm Online Bilet

Kara taşımacılığının deniz ve hava taşımacılığına göre daha yoğun olduğu bilinen bir gerçek. Özellikle otobüsle yapılan yolculuklar dünyada en çok tercih edilen seyahat biçimi olarak geçerliliğini koruyor. Dadaş Turizm Online Bilet Ulaşım ağlarının gelişmesi otobüs seyahatlerini hem kolaylaştırdı hem de ucuzlamasını sağladı. Aynı kolaylık ve ucuzluk imkanı internet üzerinde satılan otobüs bileti için de geçerli.

Artık bilet almak için otogarlara gidip acenteden acenteye gitmeye gerek kalmadı. İnternet üzerinde bütün seyahat firmalarının bütün seferlerini görüp bilet almak mümkün. Nereye, hangi firma ile, hangi gün, hangi saatte gidilmek isteniyorsa bilet aranabilir; fiyatlar görülebilir; koltuk seçilebilir ve bilet hemen satın alınabilir. Koltuklarda bay yanı ya da bayan yanı olarak seçenekler mevcut. Seyahat edilecek otobüsün plakası, marka ve modeli, özellikleri ekranda hemen görülebilir.

Tek Sayfa Bütün Bilgiler Mevcut

Otobüs bileti tercihlerini ve bir bilet için bu kadar çok bilgiyi ve hizmeti birada sunan adres olan neredennereye.com/otobus-bileti hem kullanım kolaylığı hem de seyahat sıklığının az olduğu yerlere de rahatlıkla bilet bulunması sebebiyle seyahat planlayanların bakmadan karar vermediği bir site. Popüler seyahat rotalarının sayfada olması işlem hızını arttırırken yine aynı sayfada otobüs firmaları hakkında, o firma ile daha önce seyahat edenlerin yorumları yayınlanıyor. Böylece seyahat edilecek firma hakkında önceden bilgi sahibi olma doğuyor.

Dadaş Turizm 01.01.1973 yılında Erzurum’da doğunun ilk otobüs firması olarak Bünyamin Bağcı tarafından kurulmuştur.

Kurulduğunda 14 adet 0302 Mercedes-Benz otobüslerle, Ankara-İstanbul-İzmir seferleri ile baslayarak 1974 yılında otobüs sayısını 65’e yükseltmiştir. 5-6 ay sonra sefer sayılarının artmasıyla otobüs sayısı 120’ye çıkararak D. Beyazıt’tan Edirneye kadar yurdun dörtbir yanına seferler düzenleyerek faaliyetine devam etmiştir.

Bugün yaşadığımız çağda otobüs firmalarının, uçak firmalarının, raylı sistem taşımacılığının çoğalması nedeniyle seyahate olan talep paylaşılmıştır. Bu sebepden dolayı 2008 yılında otobüs sayısı 50’ye düşürülmüş olup son model araçlarla değerli halkımıza gururla hizmet vermeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle