Sanal Otobüs

Divriği Nazar Turizm

Divriği Nazar Turizm

Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları SanalOtobus.Com da ! Divriği ‘ye giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın … Sivas’ın Divriği ilçesine ait tek otobüs firmasıdır. Sivas otobüs firması olarak adlandırabiliriz.Divriği ilçe  merkezinden kalkışlarını gerçekleştiren otobüsler öncelikle Sivas şehirler arası otobüs terminalinde ki peron’a yanaşır ve İstanbul Ankara Gebze Yozgat Yerköy Bolu Kırıkkale Kocaeli (İzmit) seferlerini tamamlamak üzere yola çıkmaktadır.

Sivas Divriği merkezli Otobüs firması olan Nazar Turizm ana seferlerini İstanbul ve Ankara’istikametine yapmaktadır.Özellikle İstanbul’da bir çok şubesi bulunuyor.İstanbul’da yaşayanlar için Nazar Turizm İstanbul Telefon Numaraları makalemiz faydalı olacaktır.

Divriği Nazar Turizm Merkez Telefon Numaraları

Divriği Merkez 0346 418 27 27  /  0346 418 25 45

İstanbul Otogar 0212 658 22 58

İstanbul Harem 0216 553 28 44

Ankara aşti 0312 224 10 58

Yukarıda bulunan telefon numaralarından otobüs seferleri , peron no, sefer saatleri hakkında daha geniş bilgileri alabilirsiniz. Divriği Nazar Turizm köklü bir otobüs firmasıdır.Divriği halkı tarafından oldukça benimsenmiştir. Divriği dışına yapılacak seferlerde öncelikle Nazar Turizm’e bakılır ve bilet alınır. Yaklaşık olarak 15,000 nufüsü ile güzel ve şirin bir ilçemiz halkıyla bütünleşmiş ve tarihi ile sizi kendisine çekebilir.Tarihi mekanları ise dikkat çekicidir. Divriği Nazar Turizm ile ilçe merkezine kadar giderek küçük bir gezi ile günübirlik bile rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

 

SanalOtobus’ün Sağladığı Avantajlar.

Sayfanın değiştiğini ve karşımızda bilet işlem sayfalarından bir tanesi olan ilk adımı görüyoruz istedğimiz firmayı , saati ve seferi seçtikten sonra bir sonraki sayfaya geçiş yapıyoruz. Bir sonraki sayfa bizi karşılıyor bu sayfada ise boş , dolu , veya bayan erkek yanı seçeneklerinden uygun olanı doldurup ilerliyoruz. Bir diğer sayfamız olan ödeme kısmını doldurduktan sonra iletişim bölümüne cep telefonu ve mail adresini giriyoruz. Yeni nesil otobüs bileti hizmetleri vemektedir ve son derece güvelidir sitemizde 3D secure ödeme güvencesi mevcuttur. Terminallerde ve bilet gişelerinde beklemenize gerek kalmadan sitemiz üzerinden ulaşım biletlerinizi güvenle alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle