Sanal Otobüs

Efe Tur Online Bilet Al

Efe Tur Online Bilet Al

Efe Tur online bilet satış adresi. Efe Tur sefer saatlerini ve fiyatlarını inceleyerek, en uygun otobüs biletini satın alın!
İstanbul Kocaeli Sakarya Ankara Bolu Zonguldak seferleri ile bir hayli bilinen bir otobüs firması Efe Tur.
Geniş otobüs filosu ile hizmet veren , her otobüsünde kişisel hizmetlerini aralıksız sürdüren seyahat işletmesi.İstanbul ile Kocaeli arasında en çok otobüs seferi yapan firma dersek eminiz ki yanlış olmaz.Gerçekten bir saat yetmiyor bazen yarım saat aralıklar ile otobüs kaldırıyor.
İstanbul için  iki noktaya ayrı ayrı otobüs kaldırması da çok ayrı bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.Yani Anadolu yakasına gitmek isteyenler için ayrı , Avrupa yakası için ayrı otobüsler ile hareket ediliyor.

Efe Tur İletişim ve Adres Bilgileri

Çağrı Merkezi:: (0850) 600 00 10

Efe Tur Otobüs biletleriniz sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz.

Efe Tur Online Bilet   almak için gideceğiniz yeri tarihini seçmeniz yeterli.

 

Efe Tur İletişim Bilgileri ise

Adres : D-130 karayolu (Bursa asfaltı üstü)
Degirmendere/KOCAELİ

Telefon : 0262 426 91 00- 0 262 426 04 22

Faks : 0 262 426 76 89

E-Posta : info@efetur.com.tr

Sitemiz Üzerinde Efe Tur otobüs işletmesinde İster Bilet Alabilir İsterseniz Rezervasyon yapabilirsiniz.

www.sanalotobus.com olarak Hayırlı Yolculuklar Dileriz.


Efe Tur Hakkında Bilgiler

Bir aile şirketi olarak kurulan Efe Tur vizyonundan ve misyonunundan taviz vermeden yoluna devam etmektedir. İlk olarak Mehmet Sadık Efe 1990 senesinde bu firmayı bir aile şirketi olarak kurduğu zamandan günümüze kadar oldukça gelişme gösterdiğini söyleyebiliriz. Özellikle 2012 senesinde yeni yatırımlar ve yeni yüzü ile ortaya çıkan firma ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı konusunda da kendini ön plana çıkaran bir adres olarak dikkat çekmektedir.

Efe Tur pek çok yeni adımla yollara çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin can güvenliğini öncelikli olarak sahiplenen Efe Tur aynı zamanda konfor ve diğer hususların ortaya çıkarılması için gerekli olan her türlü adımı da atmaktadır. Bu da Efe Tur’un benimsediği “Önce İnsan” anlayışı ile birebir uyumlu bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikleri ile 1990 senesinden günümüze kadar hızlı gelişim göstermiş olması da net bir şekilde anlaşılabilir. Objektif yaklaşım ve ayrıcalıklı hizmetler de Efe Tur’u ön plana çıkaran başlıca seçenekler olarak dikkat çeker.

Firma misyonu bakımından diğer firmalarla anlaşmalar çerçevesinde müşterilerini veli nimeti olarak görüp her zaman için daha teknolojik ve daha kaliteli yolculuklar için atılımlar yapmaktadır. Elbette ki Efe Tur için bu durumun başlıca seçeneği önce insan düsturu ve kaliteli yaklaşım ile mümkün olmaktadır.

Efe Tur Travego otobüs

Efe Tur Popüler Otobüs Seferleri

Efe Tur otobüs bileti fiyatları,otobüs seferleri ve yorumları sanalotobus.com’da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul – Bolu 43 TL
Ankara – İstanbul (Anadolu) 55 TL
Ankara – İstanbul 55 TL
İstanbul – Ankara 55 TL
Balıkesir – Düzce 55 TL

Efe Tur Online Otobüs Bileti

Efe Tur hakkında önemli bilgiler paylaştığımız bu yazımızın sonunda ise Efe Tur online bilet alım kanalları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Otobüs biletinizi Efe Tur bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.Bunun yanında resmi internet sitesi ve çağrı merkezide bilet işlemleriinizde size yardımcı olacaklardır.Fakat sitemiz üzerinden de Efe Tur online işlemleri yapabilirsiniz.Otobüs bileti alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.Size sağladığımız alt yapı sayesinde diğer otobüs firmalarının da seferlerini aynı ekran üzerinde görüntülemektesiniz.Böylece otobüs bileti alırken firma , fiyat  ve saati size en uygun şirketin otobüs biletini satın alabileceksiniz.
Efe Tur online bilet almadan önce güzergah bilgilerinizi kontol etmenizde fayda olduğunu  bir kez daha hatırlatalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. salih dönmez dedi ki:

    27 mart 2016da edremite gitmek için 2kişilik bilet aldım ve 45 erden 90 lira ödedim.bugün tekrar akçaya gitmek için biletlerin fiyatını sorduğumda kişi başı 65lira olduğunu öğrendim bunun neden yüzde kırk gibi zamlandığını sorunca bir cevap alamadım.buradan efetur sahiplerne sesleniyorum bu 20 lira farkı neye dayanarak vatandaştan alıyorsunuz lütfen bunu kamu oyuna açıklayınız izmit bir vatandaş

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle