Sanal Otobüs

Elazığ Cizre Otobüs Seferleri ve Biletleri

Elazığ Cizre Otobüs Seferleri ve Biletleri

Elazığ Cizre otobüs firmaları nelerdir. En popüler otobüs firmalarının otobüs biletleri sitemiz üzerinden online olarak satılmaktadır. Elazığ Cizre arası otobü firmalarınabakıldığında ise 3 adet popüler otobüs firması olduğunu görmekteyiz.

Bu otobüs firmaları ; Mardin Seyahat , Özlem Cizre Nuh Turizm ve Can Diyarbakır Seyahat işletmeleridir. Bu otoüs firmaları ile her hangi bir merkezden sefer yaptınız mı yolculuk öncesi , sonrası ve sırasında hizmetleri hakkında bize bilgi vermenizi bekliyoruz. Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Elazığ Cizre Otobüs Seferleri Saatleri

Üç otobüs işletmesinin toplamda da üç seferi bulunuyor. Bu seferlerden ikisi gece saatlerine gelmekteyden bir otobüs seferi ise sabahın erken saatlerinde yapılmaktadır. Fakat bu bilginin Ocak 2019 ‘da yazıldığını hatırlatmakta fayda var.
Yaz aylarında bu seferler ve saatleri değişebilir.

Mardin Sehahat sefer saati 01:00 ‘dir.
Özlem Cizre Nuh otobüs sefer saati 01:30 olarak belirlenmiştir.
Can Diyarbakır Turizm Elazığ kalkış saati 7:30.

Elazığ Cizre otobüs güzergahı ise firmalarda farklılık göstermiş olsada aynı yolu tercih etmektedirler.
ELAZIĞ otogarı kalkış merkezi
Ergani
DİYARBAKIR
MARDİN
Kızıltepe
Nusaybin
Cizre sefer sonu.

Elazığ Cizre Otobüs Bileti Fiyatları

İki merkez arasında otobüs bileti alabileceğinizi hatırlatıyoruz. Yine seferleri ve otobüs bileti fiyatları ile birlikte diğer bilgileri ayrıntılı bir şekilde görüntülemek isteyen ziyaretçilerimiz detaylı bir arama gerçekleştirebilirler.

Otobüs bileti fiyatları ise 70 lira ile 75 lira olarak belirlenmiştir.  Elazığ Cizre otobüsle kaç saat sürer diye merak eden ziyaretçilerimiz olabilir. Toplam seyahat süresi 7 ile 8 saat arasında değişmektedir. Fakat bu mevsimsel olarak değişkenlik gösterebilir. Bilindiği üzere kış ayları bölgece biraz daha zorlu geçmektedir.

Elazığ’ın diğer otobüs firmaları hakkında sitemiz üzerinde daha önce bilgilendirici makaleler yer almaktadır. Elazığ Murat Turizm ve Hazar Turizm en bilinen Elazğ otobüs şirketlerinin başında gelmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle