Sanal Otobüs

Elazığ Murat Turizm Hakkında Bilgiler

Elazığ Murat Turizm Hakkında Bilgiler

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm otobüs firmasının otobüs bileti internet üzerinden online olarak satın alabilceğiniz bilet gişesi olan www.sanalotobus.com üzerinden aynı zamanda sefer sorgulama işlemlerini anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN 444 00 23


Elazığ Murat Turizm

Şirketin kuruluşu 3 Mayıs 1974 Cuma günü Elazığ ili merkez olmak üzere Otobüs İşletmesi ismiyle Faaliyetine başlamıştır. Firma İsmini bölgemizden geçen Murat Nehrinden almıştır. Şirket yine bu tarihte ilk seferini Elazığ’dan Ankara ve İstanbul’a gerçekleştirmiştir.Şirket 2016 yılından itibaren tüm yeni yaptığı teslimatlarda mercedes yeni travegodan satın alarak filosunu genişletmiştir.Firma içerisinde özellikle son yıllarda genellikle tercih edilen marka hep mercedes üretimli otobüslerden olmuştur.Önemli bir hatırlatma da koltuk düzeninde yapılan 2+1 seçeneği eğer tek kişi yolculuk edecekseniz bu otobüsleri tercih edebilirsiniz tabi bu otobüslerin gitmek istediğiniz güzergahya seferi varsa bu bilgiye de firmaya doğrudan ulaşarak erişebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm Popüler Seferler

Murat Turizm İstanbul Elazığ Seferi

Murat Turizm otobüs firmasının en popüler seferleri arasında Elazığ İstanbul seferi ön plana çıkıyor. İstanbul’da yaşayan Elazığ’lıların fazla olması bunda en büyük etken olabilir. Hergün düzenli bir şekilde seferler karşılıklı gerçekleşiyor. Esenler otogarından bir otobüs kalkış yaparken aynı şekilde Elazığ otogarından bir otobüs İstanbul istikametine doğru yol alıyor.

Murat Turizm İstanbul Elazığ seferine ait otobüs biletini sitemizden temin edebileceğiniz gibi Murat Turizm resmi sitesinden ve bilet satış ofislerinden de temin edebilirsiniz.

Murat Turizm Bursa Elazığ Otobüs Seferi

Murat Turizm’in Elazığ kalkışlı geniş bir sefe ağı bulunuyor. İstanbul ve Ankara’dan sonra en popüler seferler arasında Bursa gösterilmektedir. Bursa Elazığ bilet fiyatları hakkında Elazığ Murat Turizm Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz. 444 00 23 numaralı hat sürekli hizmet vermektedir.

Elazığ Murat Turizm Diğer Otobüs Seferleri


Elazığ – Kayseri Otobüs Bileti         .00 TL
Elazığ – Antalya Otobüs Bileti         .00 TL
Elazığ – Konya Otobüs Bileti            .00 TL
Elazığ – Eskişehir Otobüs Bileti       90.00 TL
Elazığ – Adana Otobüs Bileti            .00 TL
Elazığ Nevşehir Otobus Bileti         .00 TL
Elazığ- Afyon Otobüs Bileti             .00 TL
Elazığ- Çanakkale Otobüs Bileti     .00 TL
Elazığ- İzmit Otobus Bileti               .00 TL
Elazığ- Mersin Otobüs Bileti            0.00 TL
Elazığ- Bursa Otobus Bileti             .00 TL


Elazığ Murat Turizm İletişim ve Adres Bilgileri

Hizmet verdiği resmi sitesi :   https://elazigmuratturizm.com.tr/

Elazığ Merkez Adresi :

Bosna Hersek Bulvarı. No:12/A Elazığ/Merkez

Tel: 0(424) 238 95 80-81-82

Murat Turizm İzzetpaşa Şubesi

Hürriyet Cad. No:9 İzzetpaşa Cami Altı Elazığ/MerkezTel: 0(424) 218 30 30- 218 17 91

Murat Turizm Elazığ Otogar Şubesi

Elazığ Terminali Peron (2 – 3) Elazığ/Merkez  Tel: 0(424) 224 12 68- 224 19 20


Popüler Durakları

  Elazığ İstanbul Ankara Kayseri Konya Sakarya Antalya Nevşehir İzmit Eskişehir Isparta Mersin aranıda ki seferler  en çok doluluk oranına ulaşılan seferler  olarak dikkat çekiyor.


Otobüs firması ile ilgili  daha önce sitemizde bir çok  makelemiz  yayınlamıştır.Bunlardan en öne çıkanlarını  sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Elazığ Murat Turizm’i  Yorumlayın

Murat Turizm ile yapmış olduğunuz  otobüs seferini  veya bilet satış  ofisinde yaşamış olduğunuz  bir olayı bizimle  paylaşarak daha geniş bir kitleye ulaşmış olacaksınız.Tabi ki otobüs firması ile ilgili  tüm şikayetleri firma yetkililerine ulaştırmanız gerekiyor böylece en azından  sorunlarınıza daha kısa süre içerisinde  cevap alabilirsiniz.Yorum kısmımız hemen incelenip onaylanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle