Sanal Otobüs

Elazığ Ordu Otobüsle Kaç Saat

Elazığ Ordu Otobüsle Kaç Saat

Elazığ ile Ordu arasında otobüs firmaları ile sefer yapacak yolcular ne kadar süreceğini merak ediyor olabilirler.Bu nedenle Elazığ Ordu  otobüsle kaç saat sürecektir makalemiz sizler için faydalı olacaktır.Şehirler arası otobüs seçeneği bu iki ilimiz arasına karayolu ile tek bağlantı olması daha dikkat çekici hale getiriyor.

Elazığ Ordu Otobüsle Kaç Saat Sürer

Otobüslerin kalkışları şehirlerin otogarları ve terminallerinden gerçekleşmektedir.Elazığ otogarından kalkışlarını gerçekleştiren otobüsler Ordu istikametine doğru hareketine başlıyor.Gidilmesi gereken toplam mesafe ise orta uzaklık denilebilecek kadar bulunuyor.
Yaklaşık ölçülen mesafe 500 kilometredir.

Otobüs yolculuğu yapacakların bildiği bazı durumlar yolculuk esnasında yaşanıyor.Dinlenme tesislerinde yaşanılan gecikmeler, yol üzerinde yolcu alımları , bazı yolcuların bekleme süreleri gibi zaman kayıpları da yolculuk süresini uzatmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte otobüs yolculuğu 9 saat 30  dakika sürmektedir.

Sefer Yapan Otobüs Firmaları:   Özlem Cizre Nuh  –  Can Diyarbakır Turizm  – Öz Diyarbakır Turizm  – Has Bingöl Turizm ve Elazığ merkezi Hazar Turizm

Yol Güzergahı : Elazığa ait bir firma olan Hazar Turizm seferleri doğrudan gerçekleştirdiği için biz bu otobüs firmasının yol güzergahını dikkate alıyoruz.

ELAZIĞ
MALATYA
Hekimhan
Kangal
SİVAS
TOKAT
Turhal
AMASYA
Havza
SAMSUN
Çarşamba
Ünye
Fatsa
ORDU

  • Seferler karşılıklı olarak yapılmaktadır.
  • Otobüs bileti ücreti 120 lira olarak belirlenmiştir.
  • Hazar Turizm doğrudan sefer yapan otobüs firmasıdır.
  • Ordu otogarı haricinde ineceğiniz yeri araç içi personele belirtiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz Elazığ Hazar Turizm Ordu seferleri ve bilet satış şubeleri hakkında makalemize buradan ulaşabilirsiniz. www.sanalotobus.com sitesi olarak tüm yolculuklarınızın en iyi şekilde geçmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle